Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm mindig hord magával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mindig hord magával óvszert (többet is) a pénztárcájában. Lehet hogy mással használja?

Figyelt kérdés
Nálam nem szokott lenni csak amikor megyek hozzá, mert óvszert használunk. Mindig mondja hogy vigyem magammal, de mikor megkérdezem hogy nálad miért van mindig, akkor nem mond semmit, csak azt hogy nálam mindig van. Kicsit gyanús olyan érzésem van mintha azért lenne mindig nála, hogy ha esetleg valakivel úgy alakulna a dolog akkor le tudjon feküdni... Ellenben én soha sem szoktam hordani magamnál csak ha hozzá megyek. szerintetek?

2016. jún. 29. 21:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
25%
#10. Ennyi erővel a pasik is azok 😏
2016. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
csinálj róluk leltárt
2016. jún. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
93%
Úgy bírom mikor egymásra mutogattok. Attól, hogy valaki egy szemét lelketlen állat, és te követed a sorban, semmivel nem leszel jobb. Ja hogy nem is érdekel? Akkor ne csodálkozzatok, de ne is sírjatok. Ketrecbe be aztán hajrá. Én inkább kint maradok.
2016. jún. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%

Egy nőismerősöm azért tartott magánál párkapcsolat esetén is óvszert, hogy ha esetleg nemi erőszak érné, és nem tud jobbat, akkor legalább arra megpróbálja a fickót rábeszélni, hogy a lelki mellé legalább testi problémákat ne szedjen össze.


Csak ő ezt így meg tudta indokolni, és nem jött zavarba, ha valaki megkérdezte...

2016. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
14es és a bíróság majd tényleg elítél valakit akit a nő szolgált ki óvszerrel az aktushoz.....egy közepesen jó védőügyvédnek ez csemege ügy lenne
2016. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
10%

#14


Juj, de gyenge kifogás. Itt max Abdullal lesz erőszakos menete, de az nem lesz erőszak.

2016. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

#14: Ez mekkora! Szakadok! :DDD


- Kedves bűncselekményt elkövető, megerőszakolni szándékozó úr! Legyen kedves, húzza magára itt ezt, tudja, nagyon érzékeny kislány vagyok, szeretem a páromat, és nem szeretnék öntől teherbe esni. Ha úgy gondolja, vegye fel, és egész nyugodtan megerőszakolhat.

- Hát jó, végül is, igazad van, meggyőztél, na add ide, felhúzom!


:D

2016. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, nem tudom, én sosem hordtam magamnál óvszert.

A mostani párom se hord sosem, mindig én veszem az óvszert (ő fizeti, vagy felesbe) így mindig nálam van, ha megyünk valamerre is bedobok a táskámba 1-2őt.


Neked kell ismerned ahhoz, hogy megbeszélitek a védekezést vagy csak sorra veszed te is, ő is az óvszereket, mert úgy nehezebb tényleg számon tartani, hogy ő esetleg más alkalmakra is betáraz.


Én a menstruációs naptárba (mobilapp) vezetem azt is hogy mikor van szex köztünk, figyelünk a peteérésre, stb. A barátom bármikor belenézhet, így akár össze is tudjuk számolni napra pontosan mi mikor történik és hányszor.


Nem értem amúgy, ha veled nem találkozik akkor miért viszi magával, vagy tényleg mindig a pénztárcába megszokás szerint ott tartsa mivel azt mindig viszi magával, így külön nem pakol megy vele mindenhova.


Ha gyógyszert szedne akkor is ezt gondolnád hogy tuti megcsal? Itt alapvetően a bizalmat és a kapcsolatot kéne erősíteni szerintem, nem az óvszer alapján találgatnod.

2016. jún. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
5%

#18


Abdul, Abaga fősámán, Kongo Bongo meg a többiek meneteit, külön mappában tárolva... :D

2016. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Lehet megszokás, nem feltétlen kell rossza gondolni. Akkor gondolj rosszra, ha az óvszer egyszercsak eltűnik a tárcából, és ti nem szexeltetek.
2016. jún. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!