Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm mindig hord magával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mindig hord magával óvszert (többet is) a pénztárcájában. Lehet hogy mással használja?

Figyelt kérdés
Nálam nem szokott lenni csak amikor megyek hozzá, mert óvszert használunk. Mindig mondja hogy vigyem magammal, de mikor megkérdezem hogy nálad miért van mindig, akkor nem mond semmit, csak azt hogy nálam mindig van. Kicsit gyanús olyan érzésem van mintha azért lenne mindig nála, hogy ha esetleg valakivel úgy alakulna a dolog akkor le tudjon feküdni... Ellenben én soha sem szoktam hordani magamnál csak ha hozzá megyek. szerintetek?

2016. jún. 29. 21:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Kizarolag naluk szexeltek mindig? Mashol nem szoktatok? Mert, ha csak naluk szexeltek, es o sose megy hozzad, akkor gyanus.

Esetleg megjelolhetned nala levo ovszereket es, ha hasznaljatok, tedd el a zacsit, h ha mar egyedul vagy, megvizsgalhasd, h az volt-e. Illetve minden alkalommal figyeld, h valtozik-e a nala levo.

N

2016. jún. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is hordtam magammal mindig óvszert,és nem azért mert szándékomban állt volna meg csalni.

Soha nem lehet tudni.Inkább legyen mind a kettőnknél,biztos ami biztos alapon.

Amúgy még most is van a pénztárcámvan,pedig évek óta gyógyszert szedek. Megszokás,és már szerintem a szav.ideje is le járt már :)

2016. jún. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Veletek meg nem volt olyan h a srac elszamitotta magat es keves volt a gumi es ott fekszetek egymas mellett,kaparjatok a falat es a csaj konyorog h uljetek autoba es huzzatok el gumit venni,majd kinotokban ravetemedtek a testapolora es az analra amit a csaj ugyan nem akar de vmit tenni kell???:))) na erre jo a tartalek gumi.
2016. jún. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!