Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem érdekel, hogy mibe kerül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdekel, hogy mibe kerül, azt akarom, hogy belém zúgjon. Tehát hogyan csábítsak el egy amolyan "szívtiprót"?

Figyelt kérdés

Sajnos még nem sikerült kiismernem a srácot, hiába vagyok jó emberismerő... nem tudom mi a gyengéje, mivel foghatnám meg... nagyon nehéz, illetve egyelőre csak neten beszélünk, szóval ott kell először is ügyeskednem.

Arról van szó, hogy több vasat tart a tűzben, ő úgy mondja csak barátok, de azt mondta hogy ha 100%ig nem biztos egy lányban, akkor találkozik többel is, de ha azt mondom neki, hogy én komolyan gondolom és szeretnék új szintre lépni vele, akkor abbahagyja és azon lesz hogy köztünk komolyabb legyen. Nos, én ezt nem hiszem el neki.. szóval az lenne a kérdésem, hogy hogyan érjem el, hogy odáig legyen értem. Más fiúknál sikerült, de ő kifogott rajtam. Kérlek ne írjátok, hogy egy ilyen fiút nem lehet megfogni stb. mert nincs olyan hogy lehetetlen.

És az a gond, hogy ő is bárkit megkaphat.

Nem tudom, hogy mi lenne a tuti recept. Kedvesség, elérhetetlenség, humor, az "okos nő", meg aki átlát a szitán? :D ezek mind megvoltak és látom, h érdeklem de talán nem eléggé... viszont azt is mondta hogy ne tegyem bonyolulttá és bonyolultan gondolkozom. Meg egyáltalán ő mit akar tőlem? Jó esetben már tiszta neki, hogy nem vagyok könnyen kapható, sőt...


Köszi előre is a segítséget! :)



2016. jún. 30. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Oszinten... minek kell ez neked? Hogy aztan ket honap kapcsolat utan, mikozben te hullaszerelemesen eldegelsz rozsaszin kodben, o meg szetcsalta az agyadat, ide gyere sirankozni?

A pasit nem erdekled. Megdugna. Ennyi. Felesleges fajdalmat akarsz magadnak.

2016. jún. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért akarsz szerepet játszani egy pasi miatt? Még ha sikerülne is így "megszerezned" egy idő után magadat fogod adni, mert nem lehet egy egész életen át színészkedni. Inkább légy önmagad, dolgozz a személyiségeden, erősségeiden, hogy jól érzed magad a bőrödben. Ugyan "csak" nőként mondom, de szerintem nincs szebb, jobb egy olyan nőnél, aki kiegyensúlyozott, boldog és elégedett magával.
2016. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy könnyen kapható, de azt akarod, hogy bemásszon az ágyadba...


Nyilván nem lehetetlen megfogni, de csak rövid távú kapcsolat kenne belőle...Persze ha neked ilyen selejt kell, akkor hajrá.

2016. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pedig van "lehetetlen".

Van olyan akinek eleg h mindenki odavan erte es kedvere valogat.

Esze agaban sincs megmaradni egynel ha mindig ujat tapasztalhat.

Majd ha kioregedik a szivtipro szerepkorbol,akkor esetleg.Aki nekem volt,jol magaba zugatott aztan tovabb allt.Aztan kiderult h legalabb 2 csaja volt rajtam kivul abban az idoben,amikor ugy ereztem h nagyon figyel ram es minden fondolata rajtam jar.

Kell ilyen tapasztalat is,de hosszu tavon nem eri meg energiat feccolni bele.Legyel extra kivanatos es ne add magad konnyen,akkor ideig oraig erdekled majd.

2016. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik eddig jól játszotta meg a lapjait és nemsokára szétteszed majd neki a lábaid. Mert hiába mondjuk neked, hogy csak ki fog használni, te be fogsz dőlni neki.
2016. jún. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Játszma,és taktika mindenhol...

Mit várnál te ettől a kapcsolattól?

2016. jún. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!