Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy csábítsak el egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csábítsak el egy ilyen férfit? (lent)

Figyelt kérdés

Tök átlagos, kevés kereset, régi autó, a szüleivel él, és a barátnőim szerint nem helyes, mellesleg van egy sajátos természete ami sokak szerint nem szimpatikus. Még mielőtt azt hinnétek hogy egy atyaisten kellene.


Nagyon csendes, ha kérdezem alig válaszol, ő nagyon ritkán érdeklődik felőlem (mással se beszédesebb) dolgozik reggeltől estig, nem netezik, nem tudom mit csinál a szabadidejébe de mindig azt hangoztatja h rengeteg dolga van...Sose volt barátnője és akiknél próbálkozott mindig becsődölt, ennek ellenére sok nőnek benyög érdekes és merész bókokat. Nem cigizik, nem iszik, nem bulizik, de nem kocka, sportol. Egy éve ismerem, de tulajdonképpen mégsem ismerem...:O


2015. jún. 30. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Most őszintén! Minek egy ilyen férfit elcsábítani?

Nem egy főnyeremény.

2015. jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Szar a lápátját mindig megtalálja! ;)
2015. jún. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D megszerettem...még pont főnyereménynek tartottam.De tudom h nem az, csak szeretném megismerni kivi vagyok rá.
2015. jún. 30. 20:59
 4/8 anonim ***** válasza:
tetszik ?
2015. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nyilván, meg szimpatikus is. különben mért akarnám?
2015. jún. 30. 21:09
 6/8 anonim ***** válasza:
A nagy ès vaskos falloszáèrt?!? :))
2015. jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 eper-répa-barack ***** válasza:
Szerintem csak ne nyomulj.Viszonyulj úgy hozzá mintha csak barátok lennétek,idővel hátha felbátorodik és kezdeményez.
2015. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
farkát a szádba helyezné az tetszene, mi??
2015. júl. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!