Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az eddigi kapcsolataitokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eddigi kapcsolataitokban külsőre mennyire hasonlítottak egymásra a partnereitek?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert érdekelne, hogy tényleg mindenkinek van-e "tipusa", tehát pl. van egy ismerősöm, akinek eddig 4 barátnője volt, mind szőke hajú, vagy pl. a tesóm mindig is a vékony lányokra bukott... Érdekelne, hogy ez mindenkinél így van, vagy csak véletlen egybeesés.
2016. júl. 3. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semennyire. Első barátnőm magas, vékony testalkatú volt kis cicikkel, kerek popsival, a második alacsony, húsos testalkatú, méretesebb mellekkel és fenékkel. Nincs kimondott ideálom.
2016. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs típusom. 210centis vörös, 160 magas barna is volt közöttük. Volt 68kilós és 115 is. Ez sem érdekelt. Ami fura, szőkével valahogy nem jártam. Nem tudom, nem volt tudatos :) Így alakult. Viszont egyszer még egy négerrel is randiztam :)
2016. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Sunshinedoll ***** válasza:

Semennyire. Az egyetlen közös tényező az volt bennük (legalábbis azok közül, akikkel komoly kapcsolat is volt), hogy mindegyiknek sötét haja meg sötét szeme volt. Magasság, testalkat, szőrözöttség, hajforma, öltözködési stílus, bőrszín tök más volt.

A pasikra jellemző ez a berögzött b-romság, hogy csak egyféle nő elég jó nekik.

2016. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezen egyszer elgondolkoztam és arra jutottam, hogy mind barna szemű és barna hajú volt. De ezen az égövön ez nem annyira szokatlan. Más hasonlóságot nem tudtam felfedezni bennük.
2016. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nekem a nőiesen telt alak tetszik, én vékony vagyok, mind2 barátnőm átlagos alkatú volt, mondjuk mind2-nek széles csípője volt, de igazából egyiket se amiatt szerettem szimplán a véletlen műve...

én átlagos vagyok, a barátnőim is átlagosnak mondhatóak...mondjuk a volt barátnőm szex után sokkal szebb volt :D fiatalos alapból, de utána, már kb pedofilnak éreztem magam :D


23F

2016. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az én barátaim mind különbözőek voltak. Háromféle szemszín, háromféle magasság, háromféle testalkat. Azonban van egy ideálom, egy olyan összkép, ami nekem tetszik és ez a jelenlegi barátomnál van csak jelen (kívül-belül). Ő az egyetlen, aki iránt valaha szerelmet éreztem. :)
2016. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mind total mas.Az utolso 2 masok szerint nagyon hasonlo alkat de az utolsoval neten kep nelkul ismerkedtunk,tehat nem kinezetre valasztottam,igy az csak veletlen lett.
2016. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem van egy jól meghatározható zsánerem, és eddig mindkét barátnőm eléggé megfelelt neki. Magas, átlagos/sportosabb testalkat, dús barna haj, hosszúkás arc. A magasságuk közt összesen két centi különbség volt (178 és 180), csak az egyikük szemüveges volt, a másikuk nem. Emellett persze más típusok is bejönnek, de ha kifejezetten keresek olyat, aki tetszik, akkor ösztönösen ezt a típust keresem.

Kb valami ilyesmi, mint a csaj ebben a gifben: [link]

2016. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az a fura, hogy mindig hasonló külsejű srácoknak tetszem. Nem túl magas (kb. 175 cm), sötét haj, szem, izmos (kigyúrt). Nem tudom, miért. :D Nekem általában a magas vékony férfiak tetszenek meg elsőre, de eddig csak egy barátom volt ilyen.
2016. júl. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

3 hosszú kapcsolatom volt és egy kalandom, aki sokat jelentett nekem.

Mind a négyen magasak voltak, 190-195 közöttiek. Kettő sötétszőke hajú, kék szemű, hasonló testfelépítéssel. Széles váll, izmos felsőtest, vicces, hogy mindketten kézilabdáznak. Ketten pedig sötét, már-már fekete hajúak, barna szeműek és a vékonyabb, izmos, szálkás típus. Tehát egyiknek sincs tipikus kézilabdás/vízilabdás felsőteste, mert mást sportolnak.


Az egyetlen közös vonás igazából a magasság és az izmos, sportos (nem kondis) test.

2016. júl. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!