Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ciki lehet az "udvarlómnak",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lehet az "udvarlómnak", hogy 10 évvel fiatalabb vagyok nála?

Figyelt kérdés
Van egy 28 éves fiú, akivel kerülgetjük egymást, én 18 vagyok. Neki gáz lehet a barátai, családja előtt, hogy 10 évvel fiatalabb vagyok nála, vagy ez visszatarthatja őt attól, hogy komolyabban lépjen? Szerintetek ez ciki szituáció neki? (Elsőre idősebbnek nézett a külsőm és a viselkedésem alapján is.)

2016. júl. 4. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
én 29 vagyok, lassan 30 de simán ellennék egy 18 évessel
2016. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ne csinálj belőle gondot. velem fordított a helyzet.


"just do it."


olyannal meg nem jó lenni, aki nem büszke rád.

2016. júl. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, inkább még örül is. Köztünk is 10 év s engem még inkább fiatalabbnak néznek. Anno 22 évesen még érezhető volt a különbség, de idővel szinte "elmosódik".
2016. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, ha valakinek van még tapasztalata, gondolata, akkor segítsen meg vele! :)


Utolsó, miben volt érezhető köztetek a korkülönbség?

2016. júl. 4. 21:50
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Neked 28 eves ferfi udvarol, nem pedig fiu. Fiuk a te korosztalyod. Abbol lehetnek gondok, ha nem kezeled ot a helyen ugymond. De sok fugg azon is, hogy hol allsz az eletben. Nalunk 21-31, de en is dolgozom, mellette tanulok, eltartom magam, onallo vagyok. Ha te meg nagyon tini szinten vagy, tehat anyukaek adnak penzt a randikra, nincs elettapasztalatod, akkor az kesobb megmutatkozhat koztetek.
2016. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gond sosem volt belőle, hiszen azóta házasok vagyunk. ☺ A nagyobb élettapasztalatra gondoltam, amiért inkább felnéztem rá.
2016. júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
21.57. Hogy érted, hogy ha nem kezelem őt a helyén? És ti mióta vagytok együtt? (És köszönöm, a "fiú" szó "férfira" javítása kiemelte azt, hogy miért vele akarok lenni, mintsem a korombeliekkel. :) )
2016. júl. 5. 08:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogyha fiukent probalod meg kezelni, ahogy egy 18-20 eves fiuval tenned. Egy ferfi mar egeszen mas kategoria, nekik inkabb no kell, hogy partnerkent mellettuk alljon, es mas a fontossagi sorrendjuk. Mi masfeleve vagyunk egyutt.
2016. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem ciki lenne, pedig csak 24 vagyok.
2016. júl. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én 20 éves fiatal nő vagyok, a párom 30. De egyáltalán nem zavaró a korkülönbség, ő azt mondja sokszor elfelejti, hogy 10 év van köztünk mert teljesen egy hullámhosszon vagyunk. Nem szégyell sem a családja sem a barátai előtt és nagyon jól megvagyunk. Ez a te érettségeden is múlik. Én például mindig is érettebb viselkedésű, gondolkodású voltam a koromnál. A 20 év körüli fiúk nagy része (tisztelet a kivételnek!)sokszor még éretlen. Ha te gy érzed jól meglennétek akkor hajrá! :)
2016. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!