Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 43-éves vagyok, és nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

43-éves vagyok, és nálam jóval fiatalabb lányba lettem szerelmes. Lehet esélyem nála?

Figyelt kérdés

Jelenleg 6 éves párkapcsolatban élek,minden ok közöttünk.

Találkoztam egy nálam 17 évvel fiatalabb lánnyal, és végem van.odavagyok érte,meg vissz.,Sokat találkozom vele,amicsak ront a hejzeten.Tudttára adtam az érzéseimet,de közli,csak barátság.kérdem én hogy üljek mellé,vagy egyáltalán hogynézzek barátként a szemébe ha én jóval többet érzek iránta mint barátság?majd alakul a hejzet?vagy nem?Csak azóta teljessen szétvagyok csúszva,és addig széplassan belebetegszek!


2016. máj. 23. 13:37
1 2
 1/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
83%
Ha neki sok az a 17 év, akkor ennyi. Ezt tiszteletben kell tartani. Ő nem viszonozza a dolgot.
2016. máj. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Legalább a lánynak van esze...

Nem kötelessége vonzódni egy szinte apja korú, nem független férfihoz. Ezt pedig neked kötelességed lenne tiszteletben tartani.

Koncentrálhatnál például a párkapcsolatodra is, mert ha be tud lépni a képbe egy harmadik, akkor nem minden OK közöttetek...

2016. máj. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Én is randiztam nálam jóval idősebb 40-essel. Ha vissza utasít, el kell fogadnod. Nem a korod miatt utasít vissza. Csak nem tetszel neki.26N
2016. máj. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

ESÉJEM, ESÉJEM, ESÉJEM, ESÉJEM, ESÉJEM, ESÉJEM, ESÉJEM, ESÉJEM

Ilyen helyesírással? Szerintem nincs ESÉJED NÁLLA. Egyébként kérdezd meg a nejed, ő tuti ad majd pár hasznos tanácsot, hogy hogyan lehet a kis csitriket elcsábítani. Sőt szerintem megadja majd a válóperes ügyvédje számát is, hogy meg tudjátok beszélni a részleteket.

2016. máj. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálla nem, max nála.
2016. máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes levelet,smst semmiképp ne írj neki!
2016. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden ok a párkapcsolatodban? Még az a szerencse! Téged se az eszedért szeretnek az tuti!
2016. máj. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a HEJZET, hogy nincs ESÉJED NÁLLA 43 évesen!

Vegyél egy helyesírási szótárat a kezedbe, mert ez baromira gáz!

2016. máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha hasonló szinten van veled,akkor talán.Ha esze van,akkor nincs.
2016. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bammeg, tényleg nem sikerült megtanulni 43 éves korodra írni? ... :-P A korodtól lehetne esélyed, mert én 41 évesen is elvagyok néha 23-24 évesekkel. Ha visszautasít, akkor férfiként nem jössz be neki.
2016. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!