Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi "bánatban" szenvedők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi "bánatban" szenvedők! Nálatok mi a baj?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy a többi sorstársam milyen problémákkal küzd. 21L
2016. júl. 5. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bánat nincs, vagyis már elmult fél éve, de még mindig tetszik az illető. 18 vagyok, a kiszemelt fiú most töltötte a 23-t. Sokáig reménykedtem, hogy kezdeményez, vagyis sokszor bókolt, meg hívott találkozni is, meg voltak szünetek, sőt arról is szó esett, hogy mit várunk a másiktól, ahol ő elmondta, hogy velem bármire nyitott. Pár nap múlva mégis nekem(!) sírt, hogy egy másik nő miatt padlón van, szóval valószínűleg tartalék voltam neki és/vagy csak szexpartnerként szeretett volna velem leállni. Egyébként ekkor még 17 voltam, nála kikötés volt a 18-as korhatár, ezért furcsálltam is, hogy nem okoz neki gondot. Egyébként ő fiatalabb lányokkal nem igazán volt kapcsolatban, nála idősebb lányok az esetei, ezért is volt fura az a kezdeményezése, ami utan vegul összetörtem. De ez télen volt, azota mar begyógyult a seb, de gyakran eszembe jut es minden nap nézem a facebookjat.
2016. júl. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Több probléma is felmerült, bár ezek nem tudom nevezhetőek-e problémának. Előszöri is nagyon hiányzik, hogy beszélgethessek vele, hiányzik a társasága és a támasz amit nyújtott számomra. szomorú vagyok, hogy az összes közös szép emlék és pillanat nem fog már megismétlődni, rosszul érezem magam, hogy nincs akinek kiönthetem a szívem, hiányzik az érzelmi biztonság amit ő nyújtani tudott és az is, amit én nyújtottam neki. Ürességet érezek, valami olyasmit, hogy nincs kit szeretnem, nincs kivel törődnöm.
2016. júl. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hosszú magányos időszak után első adandó lehetőségbe beleugrás, több hónapnyi idill, majd a végén hosszú szenvedés, szakítás, utána nemvagyokképesholtambólfeltámadni érzés és sebek nyalogatása. Üresség érzése, céltalan tengődés a mindennapokban. De egyszer úgyis elmúlik. 25/F
2016. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Tudtam az elejétől kezdve hogy nem fog működni mégis beleszerettem, pedig kézzel lábbal tiltakoztam ellene, hogy nem lehetek szerelmes belé. Aztán igazam is lett, bár nem örülök neki, éretlen volt akinek ezerszer fontosabb volt hogy a haverjaival legyen vagy egesz nap a gep elott üljön. Csak magamat okolom igazából, hogy nem vettem eszre azokat a jeleket, amiket igy vissza nézve egyértelműen látnom kellett volna. Felszabadultnak éreztem magam mellette és imádtam minden percet vele. A fejemben csak az jár amit szakításnál mondott, 'nem érzem jól magamat veled, nekem nincs szükségem kapcsolatra, örülnel neki ha azert lennek veled egyutt, mert sajnállak?'

Egyenlőre jo barát a padló, de majd lesz jobb is :)

2016. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Amikor még volt bánatom akkor kamionoztam nemzetközibe.Ritkán jártam haza,csak én és a kamionom a végtelen utakon.Néha jó visszagondolni rá.De utána pályát váltottam.Lett menyasszonyom és azóta boldog vagyok.
2016. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A legnagyobb problémám: Én magam!


egy hülye tini szerelem után depressziós lettem, utána mint a dominó bedőlt minden, család, barátok......

azt a kapcsolatot azzal szúrtam el, hogy szerelmes voltam és mindig a lánnyal akartam lenni...megfojtottam a kapcsolatot...

mind1 ugorjunk :D 21 évesen vége lett a depressziómnak, majdnem 2 éves kapcsolat követte, aminek 1.5 hete lett vége, gyors telefonon hiszti nélkül lerendezett szakítás...itt már sokkal jobban viseltem, de azért voltak megint mély pontok, végül rájöttem, hogy nem csak én szúrtam el...magamat hibáztattam, holott rájöttem mi váltotta ki az okot ami miatt vége lett a kapcsolatnak...

most annyira nem szenvedek, már nagyjából rendben vagyok, de a lelkiismeretem még lehet lefuttat velem néhány kört, hogy tanuljak a hibáimból...


23F

2016. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
1#, nem szabad facebookot nézni, mondom én, aki hetente 1x benéz szintén benéz oda. :(((
2016. júl. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Munkahelyi szerelem, kinézett magának, de nem léptem. Aztán beleszerettem, de továbbra sem léptem. Lépett a kolléganőm, együtt vannak. :(( Bánatos vagyok, szomorú, sokszor összefutunk, szerintem látja rajtam, hogy van valami, meg is kérdezi, hogy mi van velem, de nem mondhatom el neki. Örülök, hogy van barátnője, mert jó egy évig keresett, de pont a kolléganőmet szemelte ki?? Mindennap sír egy kicsit a kicsi szívem. :(
2016. júl. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak annyi hogy még nem találtam meg a megfelelő nőt akivel érdemes lenne kapcsolatba kezdeni f33
2016. júl. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én szerelmes vagyok a páromba, mégis szenvedek az élet nem egyszerű...39/F
2016. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!