Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyen egy nagyon erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen egy nagyon erős szerelmi bánatban szenvedő fiú?

Figyelt kérdés

A barátnőm elhagyott, már amásodik barátnőm is elhagyott...

HAlálian fáj hogy elhagy engem mindenki, pedig azt hittem másodszorra hogy az Igazit találtam meg.(és még mindig hiszem és ezért küzdök)Másik csajt egyszerűen nem találok, pedig ténylegnema kinézetemmel van gond, de nem merek kezdeményezni lányoknál, pedig sürgősen kéne egy lány, mert hatalmas anyomás rajtam. MInd akét barátnőm, de főleg amásodik kegyetlenül helybenhagyott, azt mondogatta hogy szeret, szerelmes belém, nem kell aggódjak nem hagy el soha senkiért sem, és még is elhagyott ridegen és rafináltan(nem mondta ki hogy vége, hanem nem vette már fel a telefont nekem és letiltott facen) ANnyira szeretném ha megérintene a JóISten. 19 éves vagyok, a születésnapom után egy héttel hagytak el engem, most májusban. ÖRökké emlékezni fogok erre a születésnapra. A barátnőm parfümöt vett nekem és akedvenc teámat, de dobott utána. Én hittem neki de sejtettem hogy így lesz. De akkor miért áltatott és miért okozott nekem begyógyíthatatlan sebet?ÉS miért mondogatta mindig h soha senkiért sem hagyna el ha még is megtette????


2013. máj. 18. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem vagy ezzel egyedül. Engem is elhagytak, szóval tudom mit érzel. 22/L
2013. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19 évesen te mit hittél? Hogy örökké tartó szerelem, komolyan? Valakinek még ennyi barátnője sem volt mint neked, te meg itt keseregsz mint egy kis puncika.
2013. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy nappal a 4 évfordulónk előtt derült ki (msnen) hogy csal. Szóval együttérzek. De a világ nem dől össze. Megy az élet tovább. Barátok sport stb stb. Nem egyből másik kapcsolatba kell menekülni. Nekem is eltelt pár év, és mostmár nem érdekel, jöhetne egy újabb lány, aki megérti mit éltem át és érzelmes. De nem görcsölök rá, ráérek. Szóval csak lazán.


25/f

2013. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kéne segítsük egymást mi, csalódott emberek. Össze kéne fogni(ez most lehet viccesen hangzik,de így könnyebb lenne minden) Én is érzelmes vagyok, plussz érzékeny, szerelmes típus, nagyon tudok s zeretni, és naiv vagyok és vak olykor. A 11 éves hugom mondta h ez alány csak kihasznált engem, ez rá volt írva az arcára, én meg hittem ennek aszemüveges, fehérbőrű, tisztességesnek és t apasztalatlannak kinéző, magát nagyon jól álcázó 20 éves egyetemistának. NAgyon jó álcája volt engem, is megtévesztett. Pedig én aztán mindent észre tudok venni. DE lám, a hugom tudta miről van szó. ÉS ő ezér tnem fog szenvedni ennyit.
2013. máj. 18. 14:36
 5/5 anonim válasza:
Látatlanban nem tudok a személyiségedről mondani úgy igazán semmit, de a lánytól elég csúnya dolog volt, hogy még arra sem méltatott, hogy elédáljon és megmondja: szakítok. ennyit biztos vagyok benne, hogy megérdemeltél volna, de ne szomorkodj.Biztos vagyok benne, hogy megfogod találni azt a lányt is aki tisztelni és becsülni fog.
2013. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!