Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fiúk szeretik az alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk szeretik az alacsony lányokat? Vagy a magasakat szeretik?

Figyelt kérdés
2016. júl. 6. 01:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Én a lányokat szeretem. Mindkettő bejön. .23/F
2016. júl. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%
Küldj képet magadról és viszonzom. :*
2016. júl. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
Napkérdése, pedig még csak hajnali fél kettő múlt. :)
2016. júl. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés
2016. júl. 6. 01:46
 5/21 anonim ***** válasza:
55%
Hát engem szeretnek így kicsin (162 cm)
2016. júl. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Ki a magasat, ki az alacsonyat. Ez jobbára attól is függ, hogy az adott srác milyen magas. Zömmel nem örülnek, ha túl nagy a magasságkülönbség, mert állandó nehézséget jelent a hétköznapokban. Pl. forgalmas utcán nem hallják, mit mond a másik. Sokszor hallani srácoktól hogy az alacsonyabb lányokat kedvelik, emellett tapasztalatból mondom, hogy a magasakra is nagy a kereslet (mondom ezt 180+-os nőként). Rengetegszer figyelnek fel rám, a magas pasik direkt örülnek hogy magas vagyok, de alacsonyabb pasik is rendre csapják a szelet.
2016. júl. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
150-kb178 ig nekem bármi jöhet. Hadd legyek már magasabb, ha már szebb vagy okosabb ne lehetek... :)
2016. júl. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem tok mindegy. A lenyeg, hogy amit lat benned vagy te benne, az egyutt legyen jelen. Ha erdeklodes van mind a ket oldalrol, a tobbi szinte lenyegtelen. "Csunya" embereknek "szep" parjuk van. Hogy lehet az?! Nincs szemuk?! Nem latnak?! De van es latnak is vele, csak nem azt amit a kivulallo a "felszinen". Ilyen egyszeru......Legy onmagad! Nincs attol vonzobb :)
2016. júl. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem kifejezetten alacsony lányt, aki a magasságával meg a mesteri manipulátor tehetségével eljátszotta a "kis ártatlan cuki naiv lánykát". Minden pasi imádta és fennakadt a horgon, pedig köztudottan oltári nagy ribi volt és meg is szerzett minden pasit egy numerára. Köztük az enyémet is...


És ismerek extrém magas lányt is, aki után minden egyes pasi megfordul az utcán. És ez nem túlzás. Pedig az arca nem túl szép, a testalkata sem nőies, inkább csak sovány.

De nem lehet nem észrevenni, mert magas és vékony, szőke és kék szemű. Ennyi pont elég ahhoz hogy 10/10 pasi tátott szájjal nézzen utána.

2016. júl. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az alacsonyokat szeretem valamiért, pedig én 186 vagyok.
2016. júl. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!