Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni, ha a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a kapcsolat mar nem a regi?

Figyelt kérdés

Probara akartam tenni a kapcsolatom mert ugy nem voltam tisztaban a baratommal es en sem tudtam h hogyan tovabb, ezert alkalmaztam egy bizonyos kapcsolat szakertök altal javasolt " semmi kontakt " periodust , 2 hetre , amikor nem valaszoltam a baratom hivasara se sms eire .

Most talalkoztunk a tegnap , mert vegul a ket het utan valaszoltam neki , akkor mar ö se irt egy hete es mikor most hivott , elmentem h megigyunk egy uditöt ....

A talalka alatt ugy ereztem h elhidegult semmi sem a regi...

Ugy erzem h lezarult valami ami mar nem jön vissza...

Ugy ultunk mint ket idegen, meg elvalaskor a szajra puszi amit bizonytalanul ö kert , az is furcsa volt....

Mikor mondta h hianyzom nem hittem es most mar nem mondta , lehet akkor igazat mondott mikor mondta ....

Nem tudom ha van e remeny visszaallitani ami volt , vagy tenyleg ha ez az eredmeny akkor sose volt jo a kapcsolat vagy lehet h a kiszamithatatlan taktikazasom tette tönkre , velemenyekert halas lennek



#eltűnés #talktika
2016. júl. 6. 11:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Hozza tennem h tudja h azalatt senkivel nem talalkoztam, amig nem voltunk kapcsolatban
2016. júl. 6. 11:27
 2/9 anonim ***** válasza:

Mit vártál? Ha nekem nem válaszolna a barátom "csak úgy" 2 hétig, valószínűleg bennem is elromlana valami, nem tudnék úgy nézni rá, mint előtte...

Nem értem, miért taktikázni kell, meg ilyen sufni módszerekkel próbálkozni (amik már első hallásra is ordas nagy baromságnak tűnnek), miért nem lehet leülni, és megbeszélni a gondokat?

Hány évesek vagytok, 12?

2016. júl. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint tul kesö leulni beszelni , ha mar elmult ami volt
2016. júl. 6. 11:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont te cseszted el, de ha ez nincs is így, ez már menthetetlen.
2016. júl. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ügyes vagy, legközelebb is ezekre az okos "szakértőkre" hallgass.
2016. júl. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én amúgy mindenképp megpróbálnék végre emberként viselkedni, és leülni beszélni vele, elmondanám, hogy miért csináltam, és hogy szánom-bánom (de őszintén!!!!!), hátha még lehet rajta javítani.

Bár én nem tudom, megbocsájtanám-e a páromnak...

2016. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Milyen szakértők?

Milyen aggyal rendelkező ember megy kommunikáció ellen????

Megkérdezi, miért nem válaszolsz s nincs válasz?

Én ez után nem találkoznék veled többé.

Elbeszélgetnék "szakértőkkel" azért..... Retardáltak.

Neked is nagyon gratulálok egyébként....

Te sem tudsz jobban gondolkodni mint ez a hulladék csapat.

2016. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

sose késő leülni beszélni, csak ezt 2 hét előtt kellett volna.

Ezek érzelmek. Mikor alszol, nincsenek, mikor figyelsz valakire, nincsenek, mikor olvasol, nincsenek, mikor napodon gondolkodsz, nincsenek, mikor beszélsz, nincsenek.

Gondolatok alapján bármikor visszahozhatóak.

Ha egy igazi tanácsadó kell, írj rám. Ne pedig neten bohóckodó vadbarmokra hallgass.

2016. júl. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"kapcsolat szakertök altal javasolt " semmi kontakt " periodust"

Nem lehet, hogy ezek inkább kapcsolatellenes szakértők voltak? Mert jelen formában pont azt javasolták, hogy tedd tönkre a kapcsolatod, lásd meddig vergődik a másik.

Kihűlt, persze, hogy kihűlt mikor hozzá sem szólsz 2 hétig.

2016. júl. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!