Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem nevetseges ez a kapalozas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nevetseges ez a kapalozas?

Figyelt kérdés

Elvalt nö vagyok egy gyerekkel, nezem a nötarsaim akik szinten elvaltak es nemelyiken csodalkozom , de lehet nekik van igazuk , döntsetek el ti .

Az egyik ket kisgyerekkel , kiirja minden este a facebookra h egy nap remeli h eljön az ö tarsa is aki aztan öt nagyon fogja szeretni es a gyerekeit is ...


Keresgel " dating " el , ki ki tesz egy egy pasit es ala irja h szerelmem ez a szerelmem aki aztan mindenben maximalis ....

Ujabb kepek a gyerekek es a pasi meghitt jatszas közben ..

Nekem HANYINGEREM van ettöl az ERÖLTETETT CSALADOSDITOL h na most aztan össze kell jöjjön , na most aztan boldogak leszunk ...

Lehet ezt igy AKARNI , igy kell ezt na most jöjjön a nagy boldogsag ...

Rosszul vagyok ... Olyan szanalmas



2016. júl. 4. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szép dolog, ha keresi a boldogságot, de ahogy te is írtad, ez talán már erőltetett.
2016. júl. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ezeket a nőket kihasználják...pár dicsérő szó a gyerekre=smár

egy közös állatkerti kiruccanás hármasban=lepedőakrobatika


én se nézem jó szemmel ezt de bele mégse szólhatok

2016. júl. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Miert szep dolog keresni a boldogsagot ?

Nem nevetseges ?

Szegyellem magam helyette ennyire nyiltan hinni akarja h ez az

2016. júl. 4. 20:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha pl. a fb-on zavar a dolog, akkor egyszerűen ne kövesd őket, így nem látod a hírfolyamodban, hogy éppen mit raknak ki. Amúgy vannak ilyen emberek, talán kapcsolatfüggők, talán egyszerűen csak elkeseredettek vagy kétségbeesettek. Valahol megértem őket, nekem is nagyon jól jönne, ha végre lenne egy szerető barátnőm, mégse jön össze semmi. Mondjuk ettől függetlenül nem posztolok ki semmit sehová, ezt az én magánügyemnek tartom. Egyébként a közösségi oldalak tökéletes lehetőséget biztosítanak mindenféle kiélésre, exhibicionizmusra, a legtöbb ember nem tudja normálisan használni ezeket az oldalakat, és random közzétesznek mindenféle baromságot, hülye idézeteket, fényképeket, magamutogatásokat, még azt is, hogy mikor és mennyit szartak.
2016. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elsösorban nök valaszat varom, akik valami miatt közepkorukent elvaltkent kisgyerekkel mintha elvesztenek a nöi buszkeseguket
2016. júl. 4. 20:43
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
"Nekem HANYINGEREM van ettöl az ERÖLTETETT CSALADOSDITOL.....Rosszul vagyok ... Olyan szanalmas" A te életed? Mi közöd van hozzá? Ezeket irni másrol, csak azért mert neked nem tetszik, az a szánalmas!!!!
2016. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Számomra eleve a legtöbb Facebook felhasználó gáz. Abban igazad van, hogy töménytelen szart rakosgatnak fel, mint valami dicsőségfal. Sokan nem csak azért teszik ki, mert nekik tetszik valami, hanem azért, hogy visszajelzéseket kapjanak. Egó megtömése, melyhez szorosan hozzátartozik a dicséret bezsebelése és teret adni az önsajnáltatásnak.
2016. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem gáz , ennyi az egesz , " talaljak egy ferfit aki szeret es karpotol mindenert " minden nönek szanalmas
2016. júl. 4. 21:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy szánalmas.

De egy-egy ilyen poszt után ráír egy csomó kiéhezett faszi. Aztán köztük válogat. Ezután a következő poszt úgy fog kezdődni hogy a férfiak mind disznók, kihasználnak, és mind csak ugyanazt akarják....

Ezek ilyen iq-fighter nők.

Exfeleségemre is mindjárt ráírt vagy 5 faszi miután elváltunk és kitette a falára.... No comment, azóta már az egyikkel össze is jött.

Szóval az ilyenekkel azt szoktam csinálni, meg mindenkivel aki irritáló dolgokat oszt meg, hogy szépen leállítom a követést, ennyi.

2016. júl. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem abban igazad van, hogy ennyire tukmálni, és nagy nyilvánosan nyomatni minden nap, hogy milyen boldogok az gáz. De nem azért, mert elvált anyuka, hanem mert valószínű a közönségnek csinálja. Talán ennyire nem is boldog, de ha kiírja, az ismerősök ezt hiszik, akkor máris jobb neki is.

Van egy ilyen barátnőm, pár éve hozzáment egy buta, lusta emberhez, azóta tele a blogja azzal, hogy milyen tökéletes a férje és a házassága. A valóságban meg épp a válást készíti elő, hogy minél hamarabb ki tudják mondani...

2016. júl. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!