Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan válaszoljak a "Szeretle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válaszoljak a "Szeretlek"-re, ha még nem érzek így?

Figyelt kérdés
Ha én is nagyon kedvelem az illetőt, de még nem vagyok szerelmes. Nálam ez mindig hosszabb idő, és valahogy sehogy nem tudom úgy lereagálni, hogy a másik ne csalódjon. Én vagyok a nő, ha ez számít, de nem hiszem. Szerintetek mi a legelfogadhatóbb? Ha nem akarom elutasítani, szeretném folytatni a kapcsolatot, csak nekem nehezemre esik érzéseket megfogalmazni. Szociálisan nem vagyok a magasban, tudom.

2016. júl. 7. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Azt, hogy "szeretlek" nem csak szerelemből lehet mondani, de ha ezt így elmondod neki is ahogy ide leírtad akkor nem lesz semmi gond.
2016. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Öszintén lehetöleg!
2016. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 opened paradise ***** válasza:
29%
Köszönöm.
2016. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, a köszönöm nem jó. Nem szeretnék hazudni. A kérdés, hogyan válaszoljam nem bántóan az igazat.

-...Szeretlek...

- Köszönöm, ez sokat jelent. Tudom, mi az ideális reakció, de kérlek adj még nekem egy kis időt hozzá.


Az ilyesmi rendben lenne, ha nektek mondanák?

2016. júl. 7. 21:11
 5/9 anonim ***** válasza:
"én pedig tudom, hogy szeretsz!"
2016. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy én(pedig) érzem, hogy szeretsz!
2016. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 opened paradise ***** válasza:
34%

Nem jó,de mégis azt akarod...

És ez amúgy nem hazugság:D

2016. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
köszi, tudom.
2016. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de most erről az jutott eszembe, amikor Han Solot belefagyasztották a széntömbbe :-D
2016. júl. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!