Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik! Elhagynátok csak azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Elhagynátok csak azért egy nőt mert van párja és tudjon választani, hogy érezze a hiányod?

Figyelt kérdés

2016. júl. 9. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
What. Eleve nem kezdenék olyannal, aki kapcsolatban van. Innentől értelmetlen a kérdésed.
2016. júl. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

"Elhagynátok csak azért egy nőt mert van párja és tudjon választani"

aha, kb még az előtt, mielőtt bármi is lenne közöttünk...

ha foglalt a lány, akkor esélytelen, hogy alakuljon bármi is...


23F

2016. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem kezdenék ki olyan nővel akinek van párja. Nekem nincs szükségem arra, hogy valakinek csak pótlék legyek. Szóval nem tudnám el hagyni, mert eleve össze se jönnék vele.
2016. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Inessential ***** válasza:
96%
Dat kérdés...
2016. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy is, örökre vele maradnék.

Retardált kérdező.

2016. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sztem nem vagyok letardált. Sok olyan kapcsolat van,ami úgy kezdődik h élsz egy rossz házasságban közben megismersz vkit aki tetszik,és úgy érzed h lehet vele boldog lennél.

Hasonló a helyzet

2016. júl. 9. 23:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

a francnak sem kell kapcsolatra egy ilyen nő.

megdugni kellemes,meg szeretőnek is kiváló.

de becstelen emberrel nem közösködöm életvitelszerűen.

2016. júl. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
De érdekes válaszok! Pedig mennyi szerető státusz létezik! Akár női oldalról, akár férfi oldalról.
2016. júl. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hagynám el, mert akkor lehet, hogy elfelejt. A tüzet táplálni kell. Csak időt kell neki hagyni neki, hogy meghozza a döntést.
2016. júl. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Titusztitusz ***** válasza:
Bár mondjuk én nem vagyok "pasi",de valszeg képes lennék ilyen galádságra legvégső esetben...Amennyiben a hölgy nem volna képes levállni érzelmileg-szexuálisan a férjéröl...És ezzel már nagyon felbosszantana...
2016. júl. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!