Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » FÉRFIAK nektek mi kell ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK nektek mi kell ahhoz, hogy ne unjátok meg a barátnőtöket és kitartson a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Elmondanátok kérlek mi az ami idegesít benneteket a barátnőtökben? Mi az ami miatt képesek lennétek otthagyni vagy megunni. Zavar titeket ha szeretetigényes, sokat akar írogatni?

2016. júl. 10. 12:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nincs általános recept. Ha lenne, akkor lenne egy kézikönyv az "Így neveld a "sárkányodat"", és kész. Mindenkinek más kell. Az, hogy itt Béla és Géza elmeséli, neki mi lenne a jó, nem jelenti, hogy a te Józsidnak is az kell. Erre való a kommunikáció. Kérdezd meg tőle, mire vágyik! Értelmesebb és hasznosabb!
2016. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Ne "fájjon minden este a feje." Főzzön, ne lépjen le reggelre.
2016. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
63%
Szerintem egy jól működő kapcsolatban két egyenlő fél kell, tehát nincs alá-fölé rendeltség. Hasonló vagy azonos értékrend, és hogy ne csak szeretők, hanem barátok is legyenek. Jó legyen a kommunikáció, mindent meg lehessen beszélni a másikkal. Ha ezek megvannak nagy gáz nem lehet.
2016. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%
Volt egy olyan barátnőm aki szeretethiányos volt, ezért igényelte a szeretetet. Ha nem írtam neki 1 nap akkor már hisztizett, hogy biztos van valaki meg már nem érdekel bla, bla, bla. Szerettem, de ő nem tudott nyújtani semmit, szeretetet sem. Otthagytam a fenébe.
2016. júl. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
az, hogy ismerjem és megbízzak benne. + ne legyen minden ellen, amit csinálok.
2016. júl. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Most erre mindenki mást tud írni, úgyhogy ne minket kérdezz meg, hanem a pasid felől érdeklődj, hogy ő miket szeret és abban vedd ki minél jobban a részedet.

(Bár ha nála, 'kell olykor a távolság', akkor ezt nem kell túl lőnni).

2016. júl. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%
főzzön, mosson, takarítson, mindig legyen szex amikor akarom és ne hisztizzen
2016. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Egy normális nő.
2016. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Az, hogy egyenrangú társam legyen - ha idôvel sem tud felnôni a fekadathoz, akkor ott az amúgy meglévô szimpátia és vonzalom sem segít.
2016. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%

Én eddig minden barátnőmet meguntam.


Meguntam, hogy más f**át szopják!

Meguntam, hogy összefeküsznek az állítólagos haverjaimmal!

Meguntam, hogy pénzt zsarolnak xxx-ért!

2016. júl. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!