Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket mi szokott ráébreszten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mi szokott ráébreszteni arra, hogy már nem jo a kapcsolatotok, vagy nem olyan a másik, mint hittétek, talán szakitani kellene? Az idő mulása vagy valamilyen történés?

Figyelt kérdés
2016. márc. 10. 14:15
 1/3 Sidd ***** válasza:

Szia,


Én 8,5 évig voltam együtt az előző párommal. 3,5 évet ebből együtt laktunk. Minden szuper volt köztünk, boldogok voltunk,bár nem túl sűrűn jártunk el programokra, mert nem volt rá pénzünk.

Az utolsó 5-6 hónapban viszont valami megváltozott. Nem vágytam haza munka után, nem akart résztvenni az én örömömben,boldogságomban, nem igazán törtünk magunkat,hogy a másik kedvében járjunk.

Én már lakást akartam venni és gyereket tőle, ő viszont nem. Ezért úgy éreztem,hogy külön kell folytassuk az életünket. De Szerelmes voltam belé és Ő is belém.

Szóval nálam a családalapitási szándék hiánya tette be a kaput ennyi idő után.


27/F

2016. márc. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az egyik a boldogságával idegesíti a másikat.

Nem beszélnek

Nincs csók, kevés szex van

A számítógép előtt döglenek, mikor mást is lehetne csinálni.

Veszekedés

Sok buli, és abban lerészegedés,majd utána megint veszekedés.


Nálunk ilyenek voltak. Mindezek egy adott kapcsolatban.

2016. márc. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindig valamilyen történés. Hazugságok derültek ki, ami miatt már nem volt meg a bizalom, ami a stabil kapcsolat egyik alapja.
2016. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!