Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy monogám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy monogám férfi?

Figyelt kérdés
Aki adott barántője mellett egyáltalán nem vágyik másra, főleg nem jár más után, hogy megszerezze stb...

2016. júl. 12. 17:00
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Már az alap feltevés hibás, ugyanis csak olyan nővel vagyok hajlandó kapcsolatra, aki kívül-belül 'álomnő' számomra. :D

Nem lenne olyan helyzet, hogy van a barátnőm, aki kis közepes, és lenne más nő, aki meg 'álomnő'. Azzal pedig nem fog elbájolni engem senki, hogy tetszik külsőre, és még kedves is velem, nem vagyok ennyire kétségbeesett.


De amúgy ja, ha van barátnőm, akkor soha, semmilyen körülmények között nem feküdnék le mással. Maximum megnézem, ha szép. Volt már ilyen helyzet.

Ha annyira tetszik a másik nő, hogy azt érzem, ellenállhatatlan, akkor szakítok a barátnőmmel, de akkor se csalom meg.


Ha azt hiszed, hogy minden férfi hűtlen/szemét, akkor sajnos ostoba vagy, és magadnak ártasz vele a legtöbbet.

2016. júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

A kapcsolatnak akkor van értelme, ha nem feszülsz neki és nem attól várod a megoldást az életedre. Egy jó kapcsolat legalább annyit ad az életedhez, mint amennyit elvesz.

Igen létezik a jelenség, hogy a szerelmes férfi később már másra csorgatja a nyálát, de ez ugyanúgy megtörténhet veled is. El kell felejteni a Disneymeséket és reális szemmel nézni a valóságot és akkor nem érzed úgy, hogy meggyalázták a hercegnő ruhádat. A vágy tőlünk függetlenül, akaratlanul is megjelenhet az életünkben. Ilyenkor kell egy társ, aki nem a tányért vágja a fejedhez és tövig rágja a körmét, hanem mint két jó barát összedugjátok a fejeteket és megbeszélitek, hogy együtt vagy külön, ha együtt akkor hogy hozzátok vissza a szerelmet és építsétek le a vonzalmat.


A legtöbb emberrel az a baj, hogy soha egy pillanatig nem áll le gondolkodni, kicsit körbenézni, és reális elvárásokat felállítani az életével szembe. Mindenki megreked a brazil szappanoperák szintjén, meg a hülye disneynél. Pedig az élet és az emberi természet nem olyan együgyüen egyszerű. és ahelyett, hogy egy irreális ideát kerget egy egész életen át a szerencsétlen, inkább keresni kéne egy társat, aki nem elfut a gondok elől, hanem inkább megbeszélitek és ebbe benne van az is, hogy felfogod, hogy a szerelem jó ha 3-4 évig kitart és a csőlátás is, után kénytelenek lesztek már dolgozni a kapcsolaton és mindent megbeszélni. Ha a párod megkívánta a szomszédmarist azt is.


Én úgy nőttem fel, hogy nem nagyon ismertem olyan kapcsolatot, ahol ne dugtak volna félre, hol az asszony, hol a férj hűtlenkedett. Szóval én csak annyit kértem az élettől, hogy nem baj ha nem tart örökké, de ne csaljon meg. Ezt el is mondtam a páromnak, hogy nézd szívem, nem vagyok jó csaj, 4 év múlva már biztos te is látni fogod, nem gond, ha lesznek vágyaid, vagy nem csak én leszek álmaid nője, csak annyit kérek, hogyha mást választasz akkor időben közöld és minden hiszti nélkül elengedlek, még sok boldogságot is kívánok! És lám, attól félek a legkevésbé, hogy megcsal. Nem a tulajdonom, nem láncolom magamhoz, nemcsak szeretem hanem a barátja is vagyok. Tudja, hogy bármit elmondhat nekem mert nem fog megsérteni vele, így hiába dolgozik együtt egy istennővel, hiába van körülvéve feszes testű edzőtársnőkkel, kitart mellettem.


A férfi-női kapcsolatokra mindenki úgy ráfeszül, pedig az sem különb mint bármely más kapcsolattípus, csak itt van intimitás is. Légy egy kicsit lazább, légy következetes és légy a barátja az embernek, ne csak szeretője, akkor majd 20x is meggondolja hogy lépjen-e. (mert én sem a bomba testemmel és a tündéri jellememmel tartom magam mellett a tuti)

2016. júl. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Létezik.
2016. júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

létezem.


Te monogám nő vagy? Te se nézel meg más pasit az utcán ugye??

2016. júl. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Senki nem monogám, de attól még kitarthat a nője/férfije mellett. Valameddig.


Ide ugye zömében fiatal emberek írnak, nem sejtik milyen 10-20 évet leélni valakivel, nem egyszerű.

2016. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Bemutatnám magam. Hy, Missed Chance vagyok a 19. századból.

Kézcsók

2016. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
A 19. században meg pláne nem éltek hosszasan együtt, vitte az egyik felet a háború, nehéz fizikai munka, betegség, gyermekágy, nélkülözés, kinek mihez volt szerencséje.
2016. júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Köss már bele az élő fába is. Taps, vastaps.
2016. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Beszélgettem. Volna.
2016. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Mi abban a kihívás egy nő számára, ha a férfi senki másra nem vágyik? Az a tuti ha a férfi, bár tetszenek neki más nők is, végül téged választ.
2016. júl. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!