Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg és biszex fiúk! Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg és biszex fiúk! Szerintetek van olyan, hogy monogám kapcsolat két férfi közt vagy egy idő után mindegyik meleg kapcsolat nyitott kapcsolattá alakul?

Figyelt kérdés

Pár meleg ismerősöm van, akik párkapcsolatban élnek és szerintem bár szeretik egymást, mégis nyitott kapcsolatban élnek, mi ennek az oka?


Én egy 23 éves meleg srác vagyok, akinek még nem volt tartós kapcsolata más sráccal.



2015. márc. 14. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem biztos van nem nyitott is, de én is anyitottakat kedvelem.
2015. márc. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ez miért így van?
2015. márc. 14. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
én szintén 23 vagyok és 5 éve vagyunk monogám kapcsolatban, a nyitott kapcsolat szerintem nem kapcsolat
2015. márc. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó: osztom a véleményed! Amúgy gratula és további sok boldogságot Nektek! :)

Mi idén leszünk 3 évesek és egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy a párommal nyitott párkapcsolatban éljünk. Szerintem az intimitás két emberre tartozik és abban nincs helye harmadik félnek, úgyhogy én a monogám kapcsolatban hiszek. :)

Az ok amúgy, amiért sokan nyitottba mennek, szerintem a férfi vadászösztönben keresendő... vannak, akik nem tudnak/akarnak parancsolni ezeknek a vágyaknak és nem érik be egy emberrel. Ennyi...


25f m

2015. márc. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem 2 bisex, nyitott kapcsolatban jobban érzik magukat,hogy bármikor lehetnek lánnyal,mert akkor ugye nem melegek.
2015. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A volt barátja szerint is agresszív volt már, pedig ő pedánsabb pasi volt.
2015. márc. 15. 19:23
 7/7 MrPifta ***** válasza:
én 8 évig éltem monogám kapcsolatban, sajnos vége lett. De ismerek olyat, akik már 20 éve élnek együtt. Tehát ne hidd, hogy nincs ilyen.
2015. márc. 16. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!