Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valakin sokáig nem tudtatok túl lépni és azt hittétek, már soha senkit nem fogtok szeretni, aztán mégis?

Figyelt kérdés
2016. júl. 12. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, jelenleg pont ebben a helyzetben vagyok. Beleszerettem valakibe, csak képtelen vagyok kimondani. Gondolom bizalmi dolog. Majd eljön ennek is az ideje.
2016. júl. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Aztán egy még annál is nagyobb szerelem követte és két gyerek :)))
2016. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, a szakítások nagy része ilyen.
2016. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy nem lesz már több. Egyrészt nem vaagyok hozzá már elég erős, másrészt zárkózottabb vagyok, mit valaha is, harmadrészt a jellemet eléggé kimaxoltk legutóbb.
2016. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
*túllépni,elnézést,elírtam :)
2016. júl. 12. 22:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első túllépés után rájön az ember, hogy mindig van tovább.
2016. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt.
2016. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen.


"Az élet él és élni akar."

2016. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!