Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy azt hittétek, nem éreztek már semmit a másik iránt, de utána mégis hiányzott?

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 01:24
 1/8 anonim ***** válasza:
nem 'tom
2014. jan. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
meg most is...
2014. jan. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 pixie.cute ***** válasza:
Sajnos. :\ Az ember akkor veszi észre, hogy mit vesztett el, amikor már nincs ott... :C Ezért kell minél előbb cselekedni mindig és kifejezni az érzéseidet.^^
2014. jan. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én már igen...Néha normális, hogy ingadoznak az érzelmeink. Ez még nem baj szerintem. Akkor van baj, amikor már undort érzel a személy irátnt
2014. jan. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj ha undort érzel? Könnyebb elfelejteni mint ha hiányozna. Inkább utáljam mint hiányozzon...amúgy nálam szerencsere igy is van. Gyülölöm minden exemet. Tettek érte. Soha nem hiányzott egyik se örültem hogy megszabadultam tőlük.
2014. jan. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen... és elengedtem, most meg kaparom a falat.
2014. jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most vagyok így életemben először sajnos.Még ő érzett irántam,addig nem kellett úgy,és most hogy már nincs,rájöttem,hogy mekkorát hibáztam.
2014. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hiányzik egy kicsit és akkor mi van?? Ez normális ha az ember szakit valakivel de ettől még nem kell újra a karjaiba omlani. Nem is feltétlen az érzések jele, lehet csak sima megszokás. Én ilyenkor sem bánom meg a szakitást és soha nem is viszakozok. A hiánya pár nap alatt elmúlik.

Általában nem járok igy mert nem hirtelen felindultságból szakitok hanem alapos, hosszú mérlegelés és döntés előzi meg. Így ha már mindent átrágtam és mégis ez a vége akkor tudom, hogy jól döntöttem és attól, hogy hiányzik egy kicsit még nem fogom meggondolni magam. És nem is tudnám komolyan venni azt az illetőt aki ezt teszi. Aki szeret nem hagy el, ha elhagyott és visszajön az azt jelenti mégse jöttek be másnál a számitásai és jó a szamár is. Vagy jobb esetben azt se tudja mit akar vagy túl szeszélyes azért váltakozik igy nála de ilyenkor sem csinálunk segget a szánkból és tartjuk magunkat az általunk kialakitott helyzethez. (értsd: ha szakitottál nem könyörgöd vissza magad mert hiteltelenné válsz elveszted a tiszteletet és legközelebb nem fognak komolyan venni úgyis visszajön legyintéssel)


Soha nem mentem vissza senkihez és nem is engedtem vissza senkit. Nem leszek senki kapracongya akit megun és letesz majd ismét felvesz ha úgy tartja kedve. Az életem nem átjáróház aki kilépett belőle az ne akarjon visszasétálni. Előtte kell gondolkozni. Lehet keményen hangzik de ezeket az elveket vallom.

2014. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!