Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg, hogy bejövök-e neki?

Figyelt kérdés

Tetszik egy nálam kb 20 évvel idősebb, válófélben lèvő pasi. Sokat látjuk egymást mert közel lakunk egymáshoz. Ès én borzasztóan beleszerettem. Próbáltam másokkal ismerkedni de egyszerűen csak ő érdekel. Nyíltan tuti nem merne felém közeledni (ahogy én se), de van valami mód rá, hogy kiderítsem bejövök-e neki? Muszáj már valamit lépnem mert beleőrülök, ès amíg nem tudok biztosat addig túl se tudok lépni rajta. De nyíltan nem kérdezhetek rá nála.

Kérlek, adjatok tanácsot mit tegyek! Normális válaszokat kérek szépen! Apakomplexussal, ki fog használni stb-vel ne gyertek. A korombelieket mindig is éretlennek találtam, őt pedig ismerem 3 éve és nagyon jól el tudok vele beszélgetni.

19L



2016. júl. 15. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:

"Nyíltan tuti nem merne felém közeledni (ahogy én se)"

Ez már el van cseszve.

2016. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19 évesen kell akkora eszköztárral rendelkezned, hogy két perc alatt kiderítsd van-e értelme... A nyílt kérdés, és a semmi között nagyon sok minden van. Először is higgadj le, ha kölcsönös a szimpátia, akkor úgy is lép. Ennyi idősen határozottabb, és tapasztaltabb az ember, felismeri a jeleket ha akarja
2016. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt akard tudni, hogy bejössz-e neki, hanem viselkedj úgy, hogy elnyerd a tetszését. Nem lesz olyan könnyű dolgod, mint ahogy 2-es írta, mert a pasi valószínűleg nem, vagy nehezen mer majd kezdeményezni. Esetleg fél, hogy csak a bolondját járatod vele. Privátban küldhetsz képet, akkor talán többet tudok mondani.
2016. júl. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33 vagyok és nem igazán mozdulnék rá egy 19 évesre. Hacsak.. nem ad egyértelmű jeleket. Hívd meg valami közös programra.
2016. júl. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!