Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatnám, hogy első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatnám, hogy első pillantásra bejövök-e a nőknek, ha csak addig néznek, amíg rájuk nem pillantok, és utána már nem keresik a tekintetemet?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok még sosem volt barátnőm....


lett most egy új munkahelyem a belvárosban és ott sok nő megfordul napközben. az új munkatársakkal lemegyünk az irodaház elé kávézni, sok tizenéves lány, huszonéves nő jár-kel fel-alá, és már többször cikiztek a kollégáim, h engem néz egy nő. amikor ránézek arra a bizonyos nőre, akkor meg ijedten elfordul. de láttam már telefonáló lányt is aki engem nézett, de amikor ránéztem azonnal elfordította a fejét. sokszor megesett már ilyen szitu, és utána hiába nézem a lányt, h hátha még1x rám néz, de nem..


előre szeretném leszögezni, h az önképem totál katasztrófa. gőzöm sincs, h jól nézek-e ki, v nem. és nem tudom eldönteni, h azért néznek-e a lányok, mert egy jó pasit látnak bennem, vagy azért néznek, mert még sose láttak ilyen rusnya púpos embert. és hát emiatt nem tudok sohase egy lánynál se kezdeményezni, mert nem látok a fejükbe és valójában nem vagyok tisztába önmagammal


lehet h ha próbát tennék, akor egy csodaszép intelligens lányt azonnal sikerülne felcsípnem, de lehet, h egy csúnya buta lánynál sem lenne egy szikrányi esélyem se :/


2015. jún. 5. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

először az önbizalmadat kéne rendbe tenni, utána már nem lennének ilyen problémáid és könnyebben ismerkednél


azt meg te se gondolod komolyan, hogy mindenki azért néz mert csúnya lennél... de azt nem várhatod, hogy neontáblával a feje felett üzenjen, hogy ha tetszel neki

2015. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ma pont így jártam a piros lámpánál. :D Megálltam, bámultam magam elé hülyén, majd egyszer csak kinéztem jobbra a pékség elé. Ott egy egész jó kis csajszi telefonált, és engem nézett meredten, majd hirtelen elfordult. Amiatt volt furcsa, mert már legalább 20-30 másodperce ott ácsorogtam a piros jelzés előtt, szóval szerintem nem abban a pillanatban nézhetett rám, amikor én is kilestem a kocsiból, hanem konkrétan stírölhetett másodpercek óta. Viszont ahogy csekkoltam jobbra, már fordult is el, pedig addig engem bámult. Elég hosszasan volt piros, de már nem nézett vissza, pedig sunyin lestem ám. No, hát ezek miatt sem értem a nőket...
2015. jún. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bino ***** válasza:

Ugyanez szokott velem előfordulni, csak engem a férfiak néznek meg, és mikor rájuk pillantok, elfordulnak.

Nem egyszer volt már ilyen.. Csak ilyen esetekben azt nem értem, mikor néz percekig, aztán meg hallod ahogy téged elemez a haverjának, de nem mer odajönni.

Hogy is mondtad #"Imádom" a nőket? Ilyenek ezek a férfiak?:)

2015. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: Valójában rájöttem e pillanatban, hogy mi volt a "gond". Nem is értem, hogy miért írtam ki a hozzászólásomat. A főnököm fekete vadonatúj Passatjában ültem. Én hülye! Még feltételezem a nők "első pillantásra rokonszenvét". Ennyit erről a "problémámról".
2015. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!