Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen az igaz szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az igaz szerelem? Tényleg az életünket is odaadnánk a párunkért?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra. Ki az aki már megtalálta a nagy "Ő"-t? Annyira kíváncsi vagyok, és olyan fura ebbe belegondolni, hogy egyszer majd én is úgy szerethetek valakit. :) Válaszaitokat előre is köszönöm.

2016. júl. 16. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az "igaz szerelem" szerintem olyan mikor van valaki aki a társad aki mindenben melletted áll, és akivel szeretitek egymást hosszú éveken keresztül.


"Tényleg az életünket is odaadnánk a párunkért?"


Én már éreztem ilyesmit. De idővel csalódtam az illetőben, és kiderült az, hogy koránt sem mondható szerelemnek a dolog, de még csak őszintének se az ő részéről.

2016. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, jobb ha sohasem tapasztalod meg, mert az igaz szerelemmel együtt jár egyfajta erős ragaszkodás és ha a másik fél megun és kidob, akkor csak egy jéghideg, csillag nélküli űr marad a helyén, fekete lyukkal. Olyan érzés, mintha a belső szerveidet, a gyomrodat próbálná beszippantani a feneketlen semmibe.
2016. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De hát van a szerelemnek jó oldala is. :) Ugye?...:S
2016. júl. 16. 19:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

... talán volt, nem emlékszem már nagyon rá. Egyrészt volt egyfajta boldogító kis melegség, ami nem akart elmúlni. Ha a közelemben volt boldog voltam, de miután vége lett, ahogy telt az idő egyre inkább csak tartalék lángon égett, parázs, majd semmivé lett.

Szerintem az igaz szerelmet csak egyszer éli meg az ember, utána már csak pótlékok jönnek.

2016. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát akkor meg kell tartani az igazit. :3

És még egy kérdés.: :D

Öm ez rögtön jön, vagy akár barátságból is kialakulhat?

2016. júl. 16. 21:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem a kérdést... mi jön rögtön?

Amúgy te, már bocs, hogy ezzel nyaggatlak fiú, vagy lány vagy és hány éves? Már csak azért, mert akkor legalább tudom, hogy milyen korcsoporttal társalgok éppen. Persze, csak ha nem vagyok indiszkrét.

2016. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vagy indiszkrét, elmondom. :) 18 múltam és lány. Kíváncsiságból írtam ki a kérdést.
2016. júl. 17. 22:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem barátságból lett szerelem, de már az elején vonzónak találtam, mondjuk kicsit speciális esetek voltunk/vagyunk, mert volt barátnője, szóval nem is tekintettem "elérhetőnek". Egyelőre nem lett jó vége és elég sokat szenvedek miatta, de azt nem bánom, hogy szeretem. Szeretem szeretni :) És ilyenkor tényleg csak az a fontos, hogy a másiknak jó legyen
2016. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hm értem :)
2016. júl. 20. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!