Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk, lányok, ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lányok, ti mennyire vagytok boldogok a párkapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasok és hallok olyanokat, hogy boldogtalanok az emberek a kapcsolatukban. Nem értem akkor miért vannak egymással.


Én például 2 éve együtt vagyok a barátommal, és egyre csak nő bennem a megmagyarázhatatlan mély szeretet és szerelem érzése, amit szavakkal le sem tudok írni. És mind a ketten nagyon boldogok vagyunk egymással.


Kíváncsi lennék, hogy akik ide írnak, és kapcsolatban élnek, ők is ezt érzik-e, vagy csak megalkuvásból vannak a kapcsolatban. Közvélemény kutatás :)



2016. júl. 17. 00:53
 1/8 anonim válasza:
Én is boldog, harmonikus párkapcsolatban élek, napról napra jobban szeretjük egymást. Természetesen eltűnt a rózsaszínköd, hiszen mi is együtt vagyunk egy ideje, de a szeretet egyre nagyobb még mindig.. :) el sem tudnék képzelni egy olyan kapcsolatot magamnak, ahol nem érzem magam boldognak.. én biztosan szakítanék
2016. júl. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs "párom" lassan 2 hónapja, de amikor még volt vele nagyon nagyon boldog voltam. Ő jelentette nekem a legtöbbet, és nem tudom kiverni a fejemből sajnos.
2016. júl. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 3 éve vagyok kapcsolatban,és nem vagyok boldog.

Nem illünk össze,rengeteg vitánk van,már néha össze is verekedünk.

Nem jó a szex,nem kívánom őt,nem tekintek rá férfiként.

Hiába mondom neki,nem akar elköltözni(nálam lakik)

2016. júl. 17. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én menekülnék a kapcsolatomból, csak sajnos egzisztenciálisan függök a pasimtól, teljesen ki vagyok szolgáltatva neki. Persze volt már pár jelentkező, kisebb kalandok, mert szerencsére a külsőmmel nincs gond, de az a baj, hogy mindenki ilyen nettó 2-300akkal akarja kiszúrni a szemem. :( 22/N
2016. júl. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nekunk sosem volt rozsaszin kod. Latom, latjuk egymas hibait. Tudom hogy mikor kell ot bekenhagyni, mikor ne mondjak semmit. De en nagyon boldog vagyok vele. Szerelmesen szeretem, nagyon kotodom hozza es ugy erzem forditva is igy van. Vannak persze aprobb gondok, de azok hol nincsenek. Es minden egyes veszekedes szerintem csak megerositi a kapcsolatunkat. Vele akarom leelni az eletem, az o felesege szeretnek lenni es vele szeretnek kisbabat. Sosem ereztem meg ilyet. Es hiszem hogy le tudnank egymassal elni az eletunket.
2016. júl. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6 éve vagyok kapcsolatban a párommal, nagyon szeretjük egymást, nagyon jó a kapcsolatunk, el sem tudnék magam mellé mást képzelni.
2016. júl. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

07:33


Még a végén megsajnállak...

2016. júl. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4-es ezt még fel is vállalod?


Kérdésre válaszolva: én nagyon boldog vagyok a jelenlegi barátommal, de az előző kapcsolatból nagyon sokára szabadultam, pedig hosszú évekig voltam boldogtalan. Nem könnyű lezárni, kilépni, elengedni, és elfogadni hogy minden igyekezetünk ellenére is becsődölt a kapcsolat.

2016. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!