Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltál mar ugy, hogy megtalált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál mar ugy, hogy megtaláltátok azt az embert, akire mindig is vágytál, es valami miatt elveszítetted? Sikerült utana találni más valakit, akivel nagyon boldogok vagytok?

Figyelt kérdés
Ő is ugyanúgy érzett, de elrontottátok, történt valami, es nélküle kellett tovabb menned. Nem platoi szerelemre gondolok.
2016. ápr. 29. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. Eddig mindegyik barátnőmben csalódtam.
2016. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 90-ben született F.. ***** válasza:

2x

Egyszer a lány rontotta el (7 éve), másodszor én (3 éve).

Azóta nem találtam ilyen lányt.

2016. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kenzo Tenma ***** válasza:
Igen, voltam már így. Nem találtam azóta senkit akivel olyan boldog lettem volna.
2016. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Volt egy lány akit elszalasztottam, pedig bejöttem neki és ő jött oda másodszor hozzám, de én nem foglalkoztam vele mert akkor vmi bulis csaj volt képbe aki persze lekoptatott, és nagyon bánom...
2016. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, majd jön új.
2016. ápr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen. Nem vagyok benne biztos, hogy találok még egy ilyen embert - bár még fiatal vagyok, hátráltat, hogy részben azt az érzést szeretném pótolni, amit korábban éreztem, nem pedig egy új, de egyenértékű nagyszerűséggel helyettesíteni. De azért nem adom fel a keresést ;)
2016. ápr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, és hidd el keserves érzés utólag rájönni.

Én vagyok a lány, 19 évesen meguntam a veszekedésekkel teli párkapcsolatomat, pedig nagyon szépen indult, gyönyörű szerelem volt, és még a mai napig is az lenne, ha... ha én nem szakitok vele kb 3 hónappal azelőtt, hogy összeköltöztünk volna. Pont a célegyenesben szakitottam már. Féltem, ha összeköltözünk, és én miatta adom fel az álmaim, akkor sosem leszek boldog, pedig idővel rájöttem, hogy az ő hiányával vagyok valójában boldogtalan. Ő volt az a plusz, az a lelkitárs aki kiegészitett, utólag nagyon nagy butaságokon vesztünk össze. Még nem láttam át akkoriban a dolgokat, meg én is sokban ludas voltam.

Ha tehetném visszacsinálnám a múltat!

Ő mikor szakitottam vele, mondta nekem hogy még bánni fogom. Milyen igaza is volt... :(((

Nem telnek el úgy napok hogy ne legyen benne az álmaimban, hogy újra együtt vagyunk, hogy ő a régi.

És két éve igy élni... nem kivánom senkinek!!!

2016. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sajnos igen. 7 hónapig tartott. Mindketten hibáztunk. Én túl sok voltam neki, ő pedig ezt nem merte mondani. (7 évig nem volt senkije, nevelte a gyerekét. A szüleivel él egyébként) Túlságosan hozzászokott az egyedülléthez, a gyerek apja miatt volt egy nagy csalódása és talán fél elkötelezni magát, kötődni. Lelki gondjai vannak, de az égvilágon senkinek nem mer és nem akar róla beszélni. Nekem sem, pedig már majdnem teljesen megnyílt. Csúnya vége lett sajnos. De még megpróbálom, hátha elmondja és lehetünk újra együtt.

Hosszú és bonyolult sztori, nem írom le. Még mindig szeretem, így értelme nincs még mást keresni. Főleg hogy munkatársak vagyunk, így meg még rosszabb, fájdalmasabb.

2016. ápr. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen! Nagyon nagyon jó volt vele minden téren! Könnyesre nevettem magam, ha vele voltam és egy hullámhosszon voltunk. Aztán kiderült, hogy egy nőcsábász, szóval ment tovább...
2016. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Volt :( Túl fiatal voltam amikor belecsöppentem ebbe a szerelembe ahogy ő is én 16 ő pedig 21. Hatalmas szerelem volt ,mindketten oda voltunk a másikért,átestünk a ló túloldalára és tényleg éjt nappallá téve együtt voltunk,beszűkültek a szociális kapcsolataink és csak egymással foglalkoztunk. Életem legcsodálatosabb évei voltak azok,az életemnek nem csak értelme lett,hanem önfeledt és boldog is voltam. Ő is mindig azt mondta,hogy velem akar megöregedni,sokszor fantáziáltunk "felnőtt" életünkről amit csakis együtt tudtunk elképelni. Szó szó kapcsolatunk 3. évében kezdtünk picit egymás agyára menni én is ő is nagyon önfejűek vagyunk,jött a szabadság vágy,féltékenység ,önbizalomhiány ,rokoni viszályok ,továbbtanulás stb. Minden veszekedés után rájöttünk,hogy nem bírjuk a másik nélkül így folyton kibékültünk. De előjött az igazi természete is agresszív volt túlzottan,nem tudta kezelni a konfliktusokat,ideggyenge stb,sehogy sem illettünk össze,az utolsó 5. évben borzalmas viták végül ő megcsalt és vége lett. Én azóta sem 3 éve találtam még egy olyan embert akit így tudnék szeretni :( ő beleugrott mindenféle kapcsolatba kb 3 havonta új,úgyhogy ebből gondolom,hogy ő se nagyon talált azóta még egy ilyen személyt :(
2016. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!