Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi fontosabb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi fontosabb? Baratomal meg beszeltuk mar reg h elmegyunk egy koncertre csutortokon este. Tegnap kapot egy telefon hivast h csutortokon legenybucsura kellene menejn. Es o inkabb azt valasztota mind velem jojjon a megbeszelt koncertre!

Figyelt kérdés
2016. júl. 18. 23:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
58%

El tudsz menni mással arra a koncertre? Csak valami kis random zenekar, vagy aaaa nagy kedvnced? Közeli a barát, akinek a legénybúcsója van?


Mert ha közeli barát, te meg elmész mással, akkor pl egyértelmű, hogy a legénybúcsú. Vagy ha csak azért mentetek volna, hogy menjetek, de amúgy tök közömbös, hogy milyen koncert, csak úgy buli. Akkor is hadd menjen.


Ha mondjuk neked ez aaa kedvenc zenekarod koncertje, és tök ritkán van lehetőséged elmenni rá, és nem is tudsz mással elmenni már, mert mittudomén messze van és kocsival akartatok menni, akkor tök mindegy, milyen közeli barát, szólt volna előbb, ha annyira fontos...


Úgy alapból kb egy szinten van a két dolog, attól függ, hogy melyik mennyire fontos az érintetteknek... Nem feltétlenül ő a fäsz itt, lehet hogy teljesen igaza van, részleteket nem írtál.


24L

2016. júl. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
60%

# 10: Nem minden legénybúcsúra hívnak táncosnő(ke)t. Van, ahol csak egy sima buli, esetleg plusz programokkal, de nem feltétlenül nőkkel.

Én előtted válaszoltam és nő vagyok. A legénybúcsúra voksoltam, de írtam is, hogy közeli barát esetén választanám ezt.

2016. júl. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ha közeli a barátja én is megérteném a helyzetet. Legénybúcsúja tényleg elég ritkán van valakinek. Nyilván én sem örülnék a helyzetnek és biztos szomorú is lennék miatta, de meg tudnám érteni. Mindenesetre megmondanám neki, hogy menjen a legénybúcsúra, de cserébe akkor ki kell engesztelnie. Szerintem sokkal többet érsz el, ha nem veszekedni próbálsz vele, hanem a tudtára adni, hogy ez számodra bántó és így kompromisszumot is könnyebb kötni, hogy jó most a legénybúcsúra megy de cserébe a hétvégére szervez valami romantikus programot vagy valami.
2016. júl. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Mivel legénybúcsú csak egyszer van, ezért azt választanám. A páromnak ezt úgy kommunikálnám le, hogy őszintén elmondom neki, hogy sajnálom, de későn szólt a barátom, és mivel ez megismételhetetlen, ezért nem hiányozhatok onnan. Cserében kinézném a zenekar következő koncertállomását és leutaznék a másik városba a párommal a későbbi vagy a korábbi időpontra. Ha a párom elkezdene hisztizni, akkor begurulnék, hogy ennyire nincs benne empátia, hogy beleképzelje magát a helyembe és nem tartanám valami okosnak, ha nem érti meg, hogy koncertből van 1000+1, mert ebből él meg a banda, legénybúcsú pedig az ember életében jó esetben csak egyszer történik és ennyire kellemetlen helyzetbe hoz, hogy még kockára is teszem miatta a barátságom. Mert valljuk be, nekem például marha rosszul esne, ha elhívnám egy kedves barátnőm életem utolsó nagy bulijára de nem, egy koncert miatt elutasít. Szerintem te is megbántódnál.


21/L

2016. júl. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jó barát, akkor a legénybúcsú. Ha csak haver, akkor koncert.
2016. júl. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Költőnő? ***** válasza:
Ha közelebbi barát, akkor legénybúcsú
2016. júl. 19. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Legénybúcsú! (És nő vagyok, legyen lánybúcsú?)


Ahogy elnézem, ez a koncert inkább neked fontos, ő csak elkísért volna. A legénybúcsún valószínűleg ő is jól érzi magát. A többi érvet már leírták mások, nem ismétlem, de ez is szempont.

Másrészt TE el tudsz menni a koncertre mással is, gondolom nem a pasid az egyetlen élő ember, akivel kapcsolatot ápolsz. Tesó, barátnő, kolléganő, osztálytárs, stb. (Gondolom sima ügy, hogy a legénybúcsúra miért nem vihet el.)


Az se mindegy, hogy milyen koncert, de gonosz módon rágugliztam, és semmi extra fellépőt nem dob ki, amiért megéri ezt a hisztit csinálni. Gondolom valami magyar haknizenekar, akik egész nyáron elérhetőek, legfeljebb kell egy kicsit utazni.

2016. júl. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
91%

Hát, ha az a legénybúcsú annyira nagyon fontos volna, meg annyira fontos lett volna a párod jelenléte, akkor előbb szólnak neki. Mert nyilván nem most találták ki, hogy mennek, ebben biztos vagyok. Annyiszor, de annyiszor láttam olyat, hogy az utolsó pillanatban szóltak valakinek, csak mert hát mégis illene, de valójában a meghívott félnek volt egyedül fontos, hogy ott legyen. A párom is ilyen volt... Sosem akartam kisajátítani, mindig támogatom, hogy menjen társaságba, foglalkozzon azokkal a barátokkal, akiknek számít, de olyan rossz volt látni, amikor elmentem én is a társaságba, kb. alig beszéltek vele, csak nem akarta észrevenni. Akkor döbbent rá, hogy mennyit is ér nekik, amikor a születésnapjára egy olyan dolgot kapott, amivel 4-5 éve nem foglalkozik, és erre a barátok nem emlékeztek.

Ha annyira közeli barát, akkot ő miért nem vett részt a szervezésben? Vagy miért nen tudott róla, hogy x időn belül lesz? Ha meg szervezni nem kell, mert csak beülnek egy kocsmába dumálni, meg elmennek bowlingozni, akkor ha annyira fontos a párod jelenléte, akkor megbeszélik vele, hogy neki jó lenne-e az az időpont.

Nagyon sok mindent jól viselek, de hacsak nem történik tragédia, nem bírom elviselni, hogy egy előre megbeszélt programot 3 nappal a program előtt lemondanak. Ha legalább egy héttel előtte szólnak, mert nyilván tudták egy héttel ezelőtt is, hogy mennek, akkor nem lenne semmi gond, mert akkor be tudok szervezni egy másik programot, csak mivel az összes barátom legalább egy megyével arrébb lakik, ha nem több, nagyon-nagyon dühös lennék. Én sem mennék olyan lány búcsúba, amiről nem tudok legalább egy héttel előtte. Tisztában lennék azzal, mennyire vagyok fontos. A legjobb barátnőmnek én leszek a tanúja, ezért biztosan tudni fogok róla, és igazából az a kevés barátom, aki van, azzal is fogok erről beszélni, és legalább azt megtudakolom, ki a tanú, mert ugye elvileg ő szervezi.

Ha egyik félnek sem volt ez annyira fontos, hogy felkeresse a másikat időben, akkor engem aztán próbálgathatna kiengesztelni, nwm sikerülne egyhamar.

2016. júl. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
70%
Az ékezetek és bizonyos betűk elhagyása az igényességre való hajlam hiányára utalnak. Már csak ezért is a legénybúcsút választanám... meg amúgy is.
2016. júl. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
18-as válaszolóval értek egyet teljesen!
2016. júl. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!