Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy beszéltük meg a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy beszéltük meg a barátommal, hogy ma este beszélünk. Miért kapcsol be a hangpostája?

Figyelt kérdés

Délután küldött egy sms-t, amiben leírta, hogy szeret. Ma este beszéltünk volna, ezért felhívtam. Egy ideig kicsöngött, majd bekapcsolt a hangposta. Később megint megpróbáltam felhívni, akkor egyből a hangposta kapcsolt be.

Kikapcsolta a telefonját vagy lemerült? Nekem nehéz elhinnem azt, hogy lemerült, és már egy órája nem veszi észre, mert egyébként mindig azon állítja be az ébresztőóráját is, és játszik is. Rosszra kellene gondolnom most, valami baj lehet?



2016. jún. 18. 21:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy őszintén, mi honnan tudnánk?


Elkeseredettségedben feljöttél ide és várod a további negatív válaszokat, hogy igen, biztos megcsal, vagy egy-két pozitívat, hogy ne aggódj, biztos minden rendben van...stb.


Ülj le, nyugodj le, és majd hív. Nézz meg addig egy filmet. Ja és az este, még nem ért véget!

2016. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Te mire gondolnál? Megbeszéltük a ma estét.
2016. jún. 18. 21:58
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Az este kb 19-től max 22.30-ig végső esetben 23-ig tart. Tehát még ezért nem ért véget az este.


Esetleg egy konkrét időpontot kéne megbeszélni és akkor nincs gond!


Ha nálunk meg van beszélve, hogy délután valamikor, akkor délután valamikor beszélgetünk. Lehet az 3, de 5 óra is.

2016. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy én mire gondolnék az lényegtelen, mert nem az én kapcsolatom és érzéseim.


Foglald le magad addig is. Ha ma tényleg nem beszélgettek, akkor csak palira vett téged, de legalább tudod, hogy már vele nem számolhatsz.

2016. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem, hanem azt, hogy miért kapcsol be a hangposta. Lemerülhetett a telefonja vagy inkább kikapcsolta? Bezzeg ha én tenném ezt...
2016. jún. 18. 22:04
 6/17 A kérdező kommentje:
3 éve együtt vagyunk amúgy.
2016. jún. 18. 22:05
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Párom régi telefonja is kb 3-4 csengés után automatikusan bekapcsolta a hangpostát. Így mindig többször kellett rátelefonálnom, hogy észre vegye, mert mindig ennyi csöngés után nyilván letettem.
2016. jún. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Na most nem azért de hasonló helyzetben én is voltam és akkor csalt meg a párom. Nyílván nem lemerült hanem kinyomta a telefont aztán pedig kikapcsolta. De remélem jól kiosztod ha felhív. Egy sms-t legalább érdemelél hogy bocsi dolgom akadt aztán meg meglehet beszélni hogy mi volt olyan fontos.
2016. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8-as hy írok neked privátot, akkor kérhetnék tanácsot, illetve elmesélnéd, hogyan jöttél rá?
2016. jún. 18. 22:09
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyel ennyire paranoias! Biztos van jo oka, hogy nem hivott.
2016. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!