Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatban élő FÉRFIAK!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élő FÉRFIAK! (külföld-M. O. ) Megcsalnátok valaha a barátnőtöket? Milyen nehezen bírjátok nélküle?

Figyelt kérdés

Szoktátok mondani a barátnőtöknek, hogy mennyire nehéz nélküle?

Én és a párom másfél hét múlva kerülünk távkapcsolatba. 2000 km lesz köztünk 1 éven keresztül. Jó esetben havonta találkozunk majd de félek, hogy ő mit fog gondolni és érezni majd.


2016. júl. 19. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez ember függő. Attól még, hogy én azt mondom nem csaltam meg a páromat 2 éves távkapcsolatban, sőt nem is gondoltam rá, a párodról nem tudok nyilatkozni mert nem ismerem.

Mondtam neki, hogy hiányzik, gyakran.

2016. júl. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lefogadom, hogy te vagy megint a Finnorszagos lany... ne kattogj mar ennyit. Ez legalabb a hetedik, nyolcadik kerdesed mar ezzel kapcsolatban es nekem is mar tobb privatot irtal. Nyugodj meg. Ha utkozben nem mukodik, akkor nem kell eroltetni, ha meg mukodik, akkor azt ugyis latni fogod. Az en baratom hasonlo tavval nem csal meg, de ez neked hiaba teszed fel ezt a kerdest, egyaltalan nem relevans informacio.
2016. júl. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!