Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szeressek ki valakiből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressek ki valakiből?

Figyelt kérdés

Röviden tömören: egy lány, akit az interneten ismertem meg csaknem 9000 km-re lakik tőlem. Pár Barátjával egy hónapot itt, Magyarországon töltöttek. Nálam szálltak meg, így volt a legolcsóbb, valamint elég nagy albérletben lakok. Diák vagyok, lakótársaim most nyáron otthon vannak vidéken. De az egy hónap alatt reménytelenül beleszerettem abba a lányba, és ő is viszonozza. Mit csináljak, hogy minél hamarabb enyhüljön a szerelem? Egyáltalán egy hónap elég hozzá? Éreztem már fellángolást a múltban, de az egyáltalán nem ilyen volt. Ez teljesen más. Kapcsolatot nem akarom megszakítani vele. Vagy meg kellene? Segítsetek, kérlek!

22/F



2016. júl. 7. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Bennem akkora már a nőgyűlölet hogy simán kitudok szeretni bárkiből, neked is ez kéne, a tapasztalataim annyira negatívak nők terén eddig, hogy nemis csoda h utálmo az összeset.
2016. júl. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon egy cipőben járunk, sajnálom, teljesen átérzem a problémád. Én fesztiválon ismertem meg egy srácot múlt hónapban, aki augusztus elejéig van itthon utána megy haza Finnországba a családjával. Mi ott basztuk el, hogy nem zártuk le a fesztiválon az egészet hanem utána nekiálltunk minden nap találkozni, egymásnál aludni. Olyan érzéseim vannak iránta, amik azelőtt soha senki iránt... És képtelen lennék megszakítani vele most a kapcsolatot, pedig tudom, hogy azt kéne, mert augusztusban én megőrülök ha visszautazik...

Azt tudom mondani, amit nekem is mondanak a barátaim és a családom : használjátok ki az időt amíg tudjátok, hisz addig is boldogok vagytok. Az, hogy a későbbiekben mi lesz csak rajtatok múlik. Én is próbálom így felfogni annak ellenére, hogy mindketten 18 évesek vagyunk és tudom, hogy ha esetleg folytatnánk a kapcsolatot akkor is minimum 1 évig még nem tudnék kiköltözni hozzá a suli miatt. Sok sikert, ha szeretnél beszélgetni írj, tényleg ismerek minden érzést ami most benned is kavarog. :)

18L

2016. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!