Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért én szégyenkezek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért én szégyenkezek, ha engem bántanak?

Figyelt kérdés
Nem szeretem au erőszakot meg a beszédet főleg ha engem bántanak igauságtalanságra felemelem a hangom,bagy is megprobalom.De ha bánt a barátom az utcán akkar szoval lelkileg vagy testileg egybol azt nézem,hogy látta e valaki,pedig nem én bantom hanem o engem es ez miert van?

2016. júl. 21. 17:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Talán gyerekkorodban hasonló élményeket éltél át?
2016. júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen akkor is anyám vagy más bántott
2016. júl. 21. 18:06
 3/18 anonim ***** válasza:
Akkor ez lehet a baj. Gondolom mondtak neked pár nem szép dolgot, te meg gyerekként hittél nekik, el hitted, hogy te vagy a hibás azért, amiért kitöltik rajtad a haragjukat és ezért szégyent érezhettél már akkor is. Ez meg valószínűleg megmaradt és most ezért érzed szerintem.
2016. júl. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Miért vagy együtt olyan emberrel ha bánt téged,pláne utcán?

Egy idegbeteg, hagyd ott!

2016. júl. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Flnőttként ez nagy baj, ne érdekljen senki.
2016. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Amugy mindig is ez a jo kislany voltam,gyerekkent is meg sem mertem szolalni,De egybol kaptam az ivet barmit csinaltam az anyambak rossz volt,hiaba voltam jo mindig csak rossz voltam meg szidtak vagy testileg bantottak.semmit nem csinalhattam akkartam tancolni,zongorazni arra sem irattak be sem.buta vagy ehhez tanulj inkabb hasonlo stb.Tudok főzni de utalok meg anyamnal lakok es megutaltatta velem.Egyedul konyvelbol tanultam meg ket evig tesommal laktam itthon hazinkba mert a mamam hazaba lakott a pasijaval,aki kislanykent ot is feljelenthettem volna de gyava voltam ,nagyon pocsek minden keresztul mentem nem tudom jo meg nem is tortent velem pedig fiatal no vagyok azt csodalkoznak az emberek h milyen bolcs vagyok,mar tobbszor kaptam ezt a kufejezest de nem akarok bolcs lenni csak elni az eletem mint a tobbi fiatal lany sokszor azon gondolkozom h mitt tetten h ezt kapom.......
2016. júl. 21. 18:16
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért szégyenkezel, mert tudod, hogy ez így nincs rendben, de eltűröd.
2016. júl. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Rossz döntéseket hozol.

1. ki kell rúgni az ilyen "barátot", azonnal! Ma. Most.

2. fel kell keresni egy pszichológust, aki a megfelelő segítséget tudja nyújtani, hogy ne kerülj többé ilyen helyzetbe

3. önállósodj. Ne keress addig párkapcsolatot, amíg rendbe nem tettél néhány dolgot magadban.


Ezek az alapok. Sok munka vár rád, de el kell engedni ami volt és dolgoznod kell a jövődön, mert a te felelősséged, hogy ezentúl mi történik veled. A múltadat nem változtathatod meg, de a jövődet te alakítod. Ezt senki nem veheti el tőled!

2016. júl. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem masz fel a keritesre mert leesel nem masz fel mert lezuhansz jaj de rossz vagy pedig masztam volna en is .volt hogy akkor masztam amikir a csaladom kozul senki sem latott.allandoan megakrtak meg most is h mit csinaljak,anyam ilyen.Ne csinald ezr ne csinald azr.Azt mondta anyu baratnoje neked semmi sem jo,felnott no akkor uljon itthon de az sem jo...Elment mindentol a kedvem es a baratom ez helyet lrhurog h nem tudok fozni,meg h kerjek anyutol srgitseget amikor tudok fozni,ket eve ismerjuk egymast es meg is azt hiszi de anyu nem is enged a konyhaja kozelebe
2016. júl. 21. 18:23
 10/18 anonim ***** válasza:

Mi a konkrét kérdésed?


Ne legyen olyan barátod aki bánt. Kit érdekel ki látja? Inkább az zavarjon hogy bántanak, vadidegenekkel ne foglalkozz. Ne érdekeljenek más emberek.

2016. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!