Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bántanak minket csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bántanak minket csúnya fiúkat/férfiakat ennyire a lányok/nők?

Figyelt kérdés

Azért mert nem szép fejjel születtünk, csomó egyéb negatív jelzőt is automatikusan ránk aggatnak. Hogy igénytelenek vagyunk, hogy nem tudunk a nőkkel bánni, hogy nyáladzva futunk utánuk....


Hogy önbizalomhiányosak vagyunk, pedig igazából nem is ismernek.


Meg még egy rakat negatív dolog. Csak azért mert nem születtünk esztétikus fejjel.


2016. jan. 12. 11:11
1 2
 1/13 CptTomato ***** válasza:
57%

Először is kikerem magamnak én nem vagyok ronda. Másodsorban gondolod hogy a fiuk nem bantjak a "ronda" lányokat valamint a ronda fiúkat is?!

Szerintem szedd össze magad es ne foglalkozz velük. Ha meg meg mindig zavar menj el pszichológushoz.

2016. jan. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ilyet csak az ostoba nők csinálnak... Kérlek, ne általánosíts.
2016. jan. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A legfőbb ellenségeitek ti magatok vagytok.
2016. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Tudsz bánni a nőkkel? Van önbizalmad? Akkor meg?
2016. jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Hát figyelj azt tudom tanácsolni,h a lehető legmagasabbrol sz@rd le, hogy mit gondolnak mások. Ha úgy érzed bántanak, legyen az előtted, hogy vissza fogják kapni valamikor..talán párkapcsolat terén, talán nem. De mint mindenki, visszakapja, ha vmi rossz dolgot tesz.
2016. jan. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez szép dolog utolsó. Kár, hogy nem igaz.
2016. jan. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Soha senkit nem bántok a külseje miatt. Tudom magamról, nekem is rosszul esett régen. Viszont az elutasítást ne vegyétek sértésnek. El kell fogadni hogy nem mindenkinek jövünk be. Én is volt hogy finoman megmondtam, hogy bocsi, de nem és ebből hatalmas perpatvart tudtok csinálni.

26/N

2016. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Az h visszakapja? Hát..pedig k@rvára igaz...
2016. jan. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is udvarolt egy mondjuk ki csúnya pasi... Nem is a kinézetével volt a bajom leginkább, hanem a szélsőséges viselkedésével. Egyszer szívem meg drágám voltam neki, máskor meg egy nagyképű ri**ncnak tartott (ezt is utólag tudtam meg, hogy a hátam mögött így kibeszél), meg elkezdett ordítani velem, mert valami apróságban a segítségét kértem... úgyhogy nemcsak a kinézet számít...
2016. jan. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#7

Bezzeg ha téged ztasítanának vissza.


#8

Mondogatsd csak akkor talán igaz lesz.

2016. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!