Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi itt az ábra?

Figyelt kérdés

Megismertem egy ferfit , eleinte titokban talalkoztam vele , amig ki nem derul h mi is van köztunk ...

Mostanaban mar közös programokat szerveztem volna, de latom h ö a regi talalkozasi formakhoz ragaszkodik .

Annyira becsapottnak erzem magam , h közel engedtem magamhoz egy ferfit , aki vegulis titkolna a kapcsolatunkat mert talan elkötelezett ... Amiröl nem tudtam , nagyon hulyen erzem magam ....


2016. júl. 22. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat akkor ideje tovabblepni. Milyen erteteket varsz valakitol aki mar most leszerepelt elotted? Ha meg jon "de annyira szeretem es minden tokeletes lenne koztunk", akkor meg ne sirjon a szad, te valasztottad ezutan is, te szagolod.
2016. júl. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagyis nem úgy indult a kapcsolat, hogy randiztok egy kávézóban, hanem csak felment hozzád, ott szex, és megy haza, mielőtt megneszelik a szomszédok?

Lehet csak annyi a baja, hogy nem vagy képes érthetően kommunikálni, hogy mégis mi bajod van.

Talán elkötelezett.... basszus ezt 2016-ban két perc alatt kideríted, ha legalább a nevét tudod, meg hogy hol dolgozik. Eddig azért a titkos találkák alatt csak sikerült eljutni...

2016. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá egy váratlan pillanatban, hogy van-e valakije rajtad kívül.
2016. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!