Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy van az együttalvás....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az együttalvás. Szülők egyből tudják, h mi az ábra ha itt alszik a baratnőm?

Figyelt kérdés
Ezt hogy kéne elkezdeni? Nem is francia ágyam van hanem csak gy sima... Az jó megoldás lenne ha én a földön aludnék, lefekvés után kicsit átmásznék a barátnőmhöz az ágyba utána vissza? Elég nyomi kérdés de nehéz :D
2015. jan. 24. 00:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne :)


Ui. Bocs ha azt hitted h ertelmes valasz erkezik...

2015. jan. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

"Szülők egyből tudják, h mi az ábra ha itt alszik a baratnőm?"


Ők is voltak tizenévesek..:D

2015. jan. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

igen ebből levágják :D

nekem mikor feljárt filmezni a barátnőm akkor ajánlgatta anyám a gumit, pedig akkor le sem feküdtünk xD

elfértek egy ágyban nyugi:)

2015. jan. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Am 16 éves vagyok :)
2015. jan. 24. 00:32
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Ők is voltak fiatalok, nem olyan naivak. Lehet megjátszák, hogy elhiszik nincs semmi, de tudják ők nagyon jól.

Nem kell ennek akkora feneket keriteni, ha nem tiltják meg nyugadtan élvezzétek, nem kell titkolni, természetes.

2015. jan. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egy normál méretű ágyban lehet egyáltalán kényelmesen ketten aludni? :O
2015. jan. 24. 00:35
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem aludni fogtok elsősorban.:D
2015. jan. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem forgolódsz nagyon álmodban, akkor lehet. Én soha nem tudtam milyen kis ágyon aludni, mert világ életemben nagy méretű franciaágyam volt. De gondolom lehet.
2015. jan. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy szemelyes agyon is lehet aludni, igaz kicsit kenyelmetlen lesz.

De idovel megszokhatjatok.


Vagy veszel olyan felfujhato matracot vagy mit, es akkor jobban elterulhettek akar.

Peldaul egy 135x200 cm-est ha letezik olyan.

2015. jan. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
Ők valószínűleg nem tudják, hogy lesz a kisbaba.
2015. jan. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!