Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha azt kerdeznek, emelj ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt kerdeznek, emelj ki valamit amit ugy szeretsz a parodban ahogy van, mit tudnal mondani?

Figyelt kérdés
Az normalis,hogy a masik fel nem tud egyet sem?
2016. júl. 23. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
9%

Nem, nem normális, mert akkor azt se tudja, hogy miért is van vele, mert nem igaz, hogy egy dolgot pl. nem tud kiemelni.


Én pl. nagyon szeretem, hogy a párommal őszintén és nyíltan tudok beszélgetni mindenről, már a kapcsolatunk elején is tudtam, hogy önmagam lehetek mellette.

2016. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hülye kérdésre csak hülye választ lehet adni, már bocs.

Az ember nem gyűjt pro és kontra érveket valaki mellett vagy ellen. Ha nem bókol eleget, akkor azt mond, de ne próbálj kifeszegetni belőle nyögvenyelős válaszokat ilyen mesterséges és teljesen felesleges kérdésekkel! Semmi értelme.

2016. júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak ugye egy csomo elozmenyt nem tudsz,mivel nem irtam le.

igy nagy altalanossagban erdeklodom,hogy mas tud-e mondani legalabb egy dolgot,vagy sem.

2016. júl. 23. 22:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt szeretem benne, ahogy szeret.

Minden mozdulata, hangja egyértelműen jelzi, hogy ez a nő imád engem.

2016. júl. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerek valakit, akit el tudnék képzelni páromnak egész hátralévő életemre. Tegyük fel, ha ő lenne a párom, akkor azt tudnám kiemelni, hogy képesek vagyunk a legjobbat kihozni egymásból, és ilyen senki mással nem volt, ebben pedig minden lényeges benne van.
2016. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szól bele semmibe, hagy összejárni a haverjaimmal, nem kell rá költeni, nyugodtan nézhetem tőle a meccset.. Szeretlek szingli élet:D
2016. júl. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én kapásból nem tudok ilyen közhelyeket puffogtatni. Szeretem őt, szültem neki két gyereket, de nem bírom az ilyen rizsát. Idegesítenek a nagy szavak. Az élet lényeges része nem az, hogy milyen szépeket tud valaki mondani. A tartalom néma.
2016. júl. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a nagy szavak hallatán inkább gyanakodni kezdek, hogy mit cseszett el, biztos valami olyat tett, amiről el akarja terelni a figyelmemet. :D Tehát én sem szeretem, ha valaki csak szavakkal próbálja bizonyítani az érzéseit. A tettek sokkal többet mondanak minden szónál. (nameg a Raffaello) :D
2016. júl. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!