Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság exel?

Figyelt kérdés
Szerintetek működik?? Ha 1 éve voltatok mondjuk együtt?
2016. júl. 24. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk működött még pár évig,de mindíg szex lett a vége.
2016. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
32%

Nem, soha. Alapelv.


26/F

2016. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs értelme. Egyik exemre sem gondolok vissza úgy, hogy soha többé nem akarom látni és igazából az én részemről akár még lehetne is barátság, de az nagyon fura lenne és az én párkapcsolatomban valamint az övéikben is komplikációkat okozna. Én sem örülnék neki, ha a párom barátkozna az exével.
2016. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Párom barátságban van az exével.


Ha meg akar csalni, akkor úgy is megfog. Majd kiderül.

Amennyiben így lesz, majd túllépek rajta.

2016. júl. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem működik. én egyik exemmel sem akarok barátkozni. köszönőviszonyban vagyok velük, nem fordítom el a fejem, ha szembejönnek az utcán. de pl az fb-ről töröltem őket.
2016. júl. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát elég sok mindentől függ, de alapból azt vallom, hogy lehet.

Ha mindkét félben elhalványultak az érzelmek és közös megegyezéssel mentek szét, csak rövid ideig voltak együtt (nem futó kaland), esetleg előtte is sokáig jó barátok voltak, akkor simán lehet.(Más esetekben is, de ezekben reálisabb)

Viszont a jelenlegi pár lehet, hogy nem díjazza a dolgot.Persze féltékenység benne lehet, de szerintem (fontos, hogy saját vélemény, nem a páré) csak akkor lesz jogos is, ha már nem csak beszélgetnek, hanem találkozgatnak is (nem baráti társaságban, hanem kettesben).

Nekem is van egy olyan exem, akivel napi szintem beszélgetünk, már jóideje szétmentünk, később "találtunk újra egymásra".Talán pont ezért működhet, mert volt idő kihűlni a dolgoknak.

Most úgy néz ki egyikünknek sincsenek komolyabb érzelmei a másik felé, de ez megváltozhat, elvileg valamiért csak együtt voltunk annó.

Szóval fel kell készülni rá és tiszta fejjel gondolkozni, hogy ha valamelyik fél sérül miatta (akár maga, akár a kapcsolata) akkor jobban teszik, ha visszavesznek kicsit.

22f

2016. júl. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!