Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság az exel? Kibírja az...

Barátság az exel? Kibírja az új kapcsolat, hogy valamelyik fél jóban legyen az exével?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek, normális ha szakítás után tartják az emberek a kapcsolatot az exükkel?

És ezt az új párnak el kell tűrnie? Vagy lehet beleszólása, hogy ezt azért mégsem kellene?


És olyan kapcsolattartásra gondolok, ahol NINCS gyerek. Mert ha van, akkor egyértelmű hogy a szülők tartják a kapcsolatot.


2010. nov. 14. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Miért kellene utálnom az expáromat? Valamikor nagyon szerettem, és volt oka annak, hogy szerettem. Nincs okom rá, hogy ne kezeljem barátként, hiszen attól, hogy már szerelem nincs még lehetünk jóban. Mindkét exemmel jóban vagyok, ha baj van bármelyikük számíthat rám. Még nőügyben is segítettem rajtuk, szóval ha nekem a jelenlegi párom azt mondaná veszítsek el egy barátot a kedvéért otthagynám. Senki ne szabja meg nekem, hogy kivel barátkozom és kivel nem.
2010. nov. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
én két éve szakítottam a barátommal, most újra találkoztunk és jó barátok lettünk. szerintem nincs ezzel semmi gond, ha az ember új partnere elfogadja
2010. nov. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom még véletlen se az exemmel a kapcsolatot.
2010. nov. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nálunk ez sokszor okoz gondot. Én 2 exemmel is jóban vagyok, a párom meg mindegyiket utálja.
2010. nov. 14. 11:22
 5/9 A kérdező kommentje:
De azért azt túlzásnak tartom, hogy egy exem (csak mert barátok vagyunk) fontosabb legyen mint a jelenlegi párom.
2010. nov. 14. 11:23
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondom, hogy fontosabb, mert az tényleg sok lenne.

Én egyszerűen azt nem tudom megérteni, hogy miért kellene teljesen megutálni és kizárni az életünkből a másikat valaki kedvéért. Mindenki maga válogatja a barátait, nem pedig a jelenlegi párja. Kb. ha beleszólna ebbe akkor megfosztana ettől a jogomtól. Nem érdekel kit utál és kit nem, nem neki kell kedvelni, hanem nekem. Akkor lenne jogos a beleszólás, ha több lenne a dolog barátságnál, de sima barátságba baromira nincs beleszólása senkinek. Ha nem tetszik viszont látásra. Nem főnököt szeretnék, hanem párt.

2010. nov. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy utálni kell. De miért akarod hogy az életed része legyen? Nem véletlenül lett ex, nem?
2010. nov. 14. 11:27
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
Azért lett ex, mert a párkapcsolat megszűnt közöttünk. Ezért lett ő ex, de ettől még nem feltétlenül szűnt meg a tisztelet és megbecsülés a másik iránt. Valamiért csak megszerettem anno és bár a szerelem elmúlt, attól még egy jó ember, akit szívesen látok a barátaim között attól függetlenül, hogy már nem alkotunk egy párt.
2010. nov. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tartom az exszel a kapcsolatot, sok évig voltunk együtt és nem volt viharos vége. Jólesik néhány hetente elmenni pár órára beszélgetni. A párommal a bizalom teljes és kölcsönös. Én se szólok bele, ha kettesben megy valahova lány barátaival.
2010. nov. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!