Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha összeveszek a baratommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összeveszek a baratommal, melyik esetben hianyzok neki jobban, ha nem talalkozok vele de valaszolgatok az uzeneteire, vagy ha megszünök szamara minimum ket hetig?

Figyelt kérdés
Halas lennek valaszokert , ha olyanok irnanak , akik atmentek ilyesmin es van tapasztalatotok ....

2016. júl. 26. 15:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez kőkemény játszmázás a részedről. Most készülsz összeveszni vele? És már a következményeket tervezgeted? Miért nem beszéled meg vele a dolgokat őszintén.
2016. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell játszmázni? Ha összevesztetek, üljetek össze, és beszéljétek meg a dolgot. A duzzogás nem old meg semmit.
2016. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Méghogy "Felnőtt párkapcsolat"... xD Az első kettő leírta a lényeget, ha nem érted/nem akarod érteni, akkor pedig fáradj át a megfelelő ("Tini párkapcsolatok") kategóriába. Köszi, puszi!
2016. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Kösz a valaszokat de nem lehet valaszolni a kerdesre ?

Most nem az az erdekes h ki miert jatszmazik.

Ez olyan mintha valaki útbaigazitast kerne es szolnatok neki h ne már ilyen csipasan

2016. júl. 26. 15:34
 5/20 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ha hozzá sem szólsz 2 hétig. De nem garantált, h addigra nem jön össze a hugoddal.


Ha el akarod mérgesíteni a helyzeted, jó úton jársz. A kommunikáció a megoldás kulcsa.


26/F

2016. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

# 4 Az a baj, hogy nem is tudunk válaszolni... xD Felnőtt nőként jópár éve - sőt, lassan évtizede - kinőttem már ezekből a játszmákból, és az az igazság, hogy fogalmam sincs, hogy kell ezeket csinálni. Nem tudom, hogy melyik esetben "hiányoznál jobban".

Nem csupán rosszindulatból írtam, hogy fáradj át a gyerekek kategóriájába, hanem azért is, mert ők valószínűleg tudnak segíteni. (Tényleg!)

2016. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted honnan a bántatból kéne egy vadidegennek tudnia ezt, ha te, aki ismered a barátodat (fogalmam sincs, mennyire, és mennyi ideje), nem tudod ezt megítélni?


Én egyébként azt gondolom, hogy ha van esze, két hét sértődés, duli-fuli és "elvárom, hogy fuss utánam, én viszont sz@rok rád" típusú játszma után valószínűleg már semennyire nem fogsz neki hiányozni, és vele együtt te is gazdagabb leszel egy élettapasztalattal, meg egy tanulsággal a jövőbeli kapcsolataidra nézve.

2016. júl. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ilyen kérdésre nem lehet értelmesen válaszolni... Már kamaszként is gáznak tartottam az ilyen hisztiket. Ha az én párom így viselkedne, akkor nem bánkódnék, hogy hiányzik, hanem kihajítanám...
2016. júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Varom tovabbiakban azok valaszat akiknek ebbe tapasztalata van
2016. júl. 26. 16:09
 10/20 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Erre TÉNYLEG csak a tinik tudnak válaszolni,de az Ég egyadta Világon semmi konkrétumot nem írtál. A barátod lehet,hogy mindkét esetben sírva vakarja a kislábujj körmét a hiányodtól 3 liter borral a gyomrában,lehet,hogy le sem $Z @ rja az egészet. Mi ezt honnan tudjuk?

Meg hát nem a mi világunk már ez!

2016. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!