Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti ugyan olyan erővel szeretit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ugyan olyan erővel szeretitek és egyben KÍVÁNJÁTOK a párotokat évek után is. Minimum 6-7 év után vagy több. és soha meg sem fordul a fejetekben más?

Figyelt kérdés

2015. febr. 26. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem mindenkinek megfordul és minden kapcsolatban van pár félregurítás. Intelligenséknél ez megengedett, primitívéknél hamar kiderül, ravaszéknál sosme derül ki, átlagéknál tudomás van róla, de úgy tesznk mintha nem tudnák.
2015. febr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ez jó :) :D
2015. febr. 26. 12:10
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi 15 éve vagyunk együtt. Nálunk erősebb a szerelem, mint az elején, a vágy is és a vonzalom is megmaradt, egyáltalán nem hűlt ki a kapcsolatunk.

Persze voltak hullámvölgyek, és olyankor azért megfordult a fejemben más is, de eddig mindig sikerült megoldani a problémákat.

2015. febr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha szeretek valakit eszembe sem jut, hogy megcsaljam! Ha egy kapcsolatban az megtortenik, akkor onnantol az mar nem kapcsolat, csak egy oriasi nagy hazugsag!
2015. febr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4


Nem feltétlenül. A szíveddle szerteheted örökké ugyanazt, de a tested nem fog egyetérteni ezzel. Általában az ilyen szélsőségesen monogám kapcsolatokban jön le az hogy inkább véget vetnek neki, ahelyett hogy találnának egy jobb megoldást.


Vagy jön a jó öreg impotencia és frigiditás és a szoc.reál házaspár élettörténete amink első 10 percén már mindenki alszik.

2015. febr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem a #4 vagyok, de annyi erről a véleményem, hogy nem egy állat vagyok, hogy a testem mondja meg mit akar a szellememnek. Ennyi erővel éjjel-nappal ihatnék, mert igazából jó érzés a részegség, hagyhatnám hogy elhízzak, mert ez természetes ha sokat eszem, satöbbi...
2015. febr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5: Nekem azért fura, amit írsz, mert nálam a kettő együtt jár. Ha valakit szeretek, akkor kívánom. Ha már nem kívánom, akkor az pont azért van, mert már nem szeretem.

Én nem tudom elképzelni, hogy valakit szeretek, de már hidegen hagy.

Pedig nem vagyok már fiatal, úgyhogy azt sem lehet mondani, hogy tapasztalatlan lennék.

2015. febr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
egy ilyen hosszabb kapcsolatom volt, ott alábbhagyott a kívánás része, és erősebb lett a ragaszkodás. mégis véget vetettem neki mert 30 évesen nem akartam vágy nélkül élni. pedig nagyon szerettem. szóval lehet nem vagyok normális de nálam a kettő különválik.
2015. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Koszonom 6-os, hogy valaszoltal helyettem, ennel en sem tudtam volna jobban megfogalmazni.


Sajnalom, hogy egyesek nem hisznek abban, hogy lehet valakit szeretni, anelkul, hogy mast ne kivanjunk. Az ilyen emberek azok akik, ha osszehazasodnak valakivel fel ev utan elvalnak es sirankoznak, hogy milyen sza.r az eletuk.

2015. febr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én lassan 6 éve ugyanúgy kívánom! már a gondolattól is nedves leszek :)))))
2015. febr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!