Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Inkabb fiuk. Nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkabb fiuk. Nektek milyen lanyok jonnek be? Milyen lanyokkal jarnatok szivesen tartos kapcsolatban? Mit vartok el egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Edekelne mas fiuknak is a velemenye.Jo lenne par tanacs.Koszonom.
2016. júl. 28. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyilván legyen számomra vonzó, ez alap.

Legyen mosolygós, normális. Lehessen vele poénkodni, de tudja ő is, hogy mikor kell komolynak lenni, és nem mindent elviccelni. Tudjuk megbeszélni a dolgokat, tudjuk elfogadni a másikat a hibáival együtt is. Ő is szeressen úgy, ahogy én szeretem. Hirtelen ennyi.

2016. júl. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért érdekel ez téged?

Félsz hogy nem illesz bele a birka imizsbe? Vagy csekkolod, nehogy valami átlagtól eltérő igényeid legyenek? Nem értem az ilyen kérdéseket. Az a durva hogy tele van vele az oldal, és mindenki megkérdezi legalább 10x naponta.

2016. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha érdekel egy hosszú lista elküldhetem :D

de röviden annyi, hogy kedves gondoskodó típus :)


23F

2016. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én listám rövid.

Legyen nőies, józan, mosolygós, okos és érzelmileg hűséges.

2016. júl. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 rrrrrreennnnn ***** válasza:

#2 pacsi!

+ Ha most itt egy férfi azt írja,hogy neki a szőke hosszú hajú,vékony lányok jönnek be,akik karrieristák,törtetőek,nem fontos,hogy mondjuk tudjon főzni, a másiknak az alacsony,vörös csajok tetszenek és nála fontos a háziasság, a harmadik azt írja,hogy tök mindegy a külső,de legyen gondoskodô,hűséges,megértő,majd érkezik egy másik komment,ahol arról szól a fáma,hogy számára lehet belsőleg “álomnő“, de ha nem vékony,nem kellene neki. Te ezzel ki vagy segítve?

Tehát #2+ ,magadtól is tudhatnád,hogy mindenkinek más jön be...

2016. júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindegy. Luk-luk csak a keret mas.
2016. júl. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!