Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy valaki ragaszk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki ragaszkodik egy valódi érzelmeket nem tartalmazó kapcsolathoz, szerelmes lesz másba, megrémül az érzelmi kiszolgáltatottságtól és inkább marad az eredeti kapcsolatban? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyeneket?
2016. júl. 15. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Mire vagy kíváncsi? Tudnék mit mesélni...
2016. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ha leírod hogy nálad mi volt, megköszönném :)
2016. júl. 15. 22:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet, de túl sokat nem tudok mondani, mert nem velem fordult elő. Úgy volt vele, hogy jobb józannak maradni, akkor baj nem érheti. Az érzelmeket átélni kockázatos dolog, de ő ezt nem merte vállalni. Alapvetően egy jó, élhető kapcsolatban volt, amit sajnált felrúgni az ismeretlen miatt.
2016. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Férjnél vagy már nehány éve, a házasságom egy logikus döntés volt. Aztán megismerkedtem valakivel, egyre többet beszéltünk, találkoztunk amikor volt lehetőségünk, és így szépen egymásba szerettünk. Neki otthon szintén feleség, gyerek. Közben nekem is lett gyerek. Azt hittem, hogy ezzel vége lesz a dolognak, de nem így lett. Beszélgettünk arról, hogy mennyire rossz 4-6 hónapokat várni a találkozókra és ha már úgy is így alakult, akkor próbáljuk meg együtt. Minden el volt intézve, a lakás, ahova költöztünk volna, a gyereknek bölcsi, repülőjegyek, minden. Meggondoltam magam. Féltem. Na meg nem tehetem meg a gyerekemmel, hogy megfosztom az apjától, meg a férjemet sem foszthatom meg a gyerektől. Mert hogy nem a szomszéd faluba költöztünk volna. Nagyon nehéz volt, de azt gondolom, hogy jól döntöttem. Soha senkit nem fogok tudni úgy szeretni mint őt, de nekünk ez a sorsunk egyelőre, hogy hónapokat várjunk 1-2 együtt töltött napért, addig meg marad a skype meg a mail...
2016. júl. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3-s es 4-es Haaat le a kalappal,anno en is igy dontottem illetve a szerelmem is, nala van, nalunk nincs gyerek es igyan viszonyunk meg nincs ugyanolyan szerelmesek vagyunk egy,asba mint anno, pedig nem tegnap volt, hanem evekrol van szo.


Szoval bennetek mar nincs meg ez a szerelem erzes, vagy hogy tudtatok magatokat tultenni rajta?

2016. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Velem is ez van. 2 éve vagyunk jegyesek, együtt élünk közös lakásban, ő tartja fenn a háztartást, mert én még tanulok. Októberben megismertem egy férfit, akitől kèptelen vagyok elszakadni gondolatban. Nincs köztünk semmi, nem is volt, csak apró jelek, hogy lehetne. A jelenlegi kapcsolatomban boldogtalan vagyok, a páromat nem szeretem, egymás teljes ellentétei vagyunk, a családja utál és viszont.

Jövőre lesz az esküvőnk, két év múlva tervezzük az első babát.. Annyira vágyom családra, hogy bármibe belemennék. Csak közben ott van az a férfi, aki ugyanolyan, mint én, és soha nem lesz belőle semmim

2016. júl. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ott azt akit nem szeretsz, a szerelemert. Mert megerdemled a szerelmet. En is ezt tettem, es mar nem vagyok boldogtalan. Nem birtam volna elviselni h massal legyen vagy hogy en..mert mi egymasert vagyunk.
2016. aug. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 5: A harmadik hozzászóló vagyok, mint írtam, nem velem történt az eset, úgyhogy nem tudok a kérdésedre válaszolni.

Nekem erős érzelmi igényeim vannak, ha tudnék is ilyen kapcsolatban élni, biztos, hogy nem szeretnék. Életem egyetlen területén voltam mindig merész és kockázatvállaló: a szerelemben.

2016. aug. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
,,
2016. szept. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vannak emberek, akik mindig megszívták ha szerelmesek voltak. Így gondolom kialakult bennük egy védelmi mechanizmus, és roha*dt nehéz ám elhinni, ha eddig csak szívás volt kb, és csak megalázottnak érezted magad, ha kimutattad a szerelmet..

Egy idő után már akaratlanul is összekapcsolod a kettőt, hogy ennek bizony most sem lesz jó vége, így inkább értékelsz gy stabil és viszonylag jó kapcsolatot, minthogy feladd a szenvedélyes érzelmekért, amit megjegyzem míg elérhetetlen, nem mondanék valódinak..


Pont azét kockázatos: abból még bármi lehet, nem tudod, mennyire lehet a másikkal együtt lenni 2-5 év múlva is, mennyire számíthatnál rá, valószínűleg a szenvedély ugyanúgy lejjebb esne, pláne ha csak az elérhetetlenségből fakadó fellángolásról van szó: elhagyod a családod, majd jól megszívod, mert hamar nem lesz belőle ott semmi.


Szóval gondolom ilyesmi okokért.

Én sem vagyok sajnos olyan szerelmes, de mégis értékelem és szeretem a párom, mert táram, barátom, szex is működik. Olyankor, amikor az évek alatt előjön egy szerelem érzés más iránt, ekkor szar érzés ez csak úgymond. De ilyenkor mindenki mérlegel, hogy megéri-e felrúgni a kapcsolatát az újért/ismeretlenért. Én eddig nem tettem, és tudom is, hogy akinél ez előfordult, nem érte volna meg. ( Volt már az évek alatt, hogy éreztem szerelmet egy másik iránt)


Én nem bántam meg, hogy nem szakítottam, nem is csaltam meg meg semmi.


Azt tudom elképzelni, hogy ha nagyon jól, és egy ideje már ismerném szintén a másik felet, és úgy sem találnék racionálisan kivetnivalót ( az előzőnél lett volna probléma, ezért is írtam, hogy örülök, hogy az eszemre hallgattam), ha tényleg nem lenne semmi olyan, akkor meg lenne az esélye a szakításnak.


De olyannal még nem találkoztam.

26N

2017. márc. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!