Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » ELmondjam neki, hogy én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ELmondjam neki, hogy én nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Ha nem vagytok szerelmesek a párotokba, akkor elmondjátok neki? Vagy felesleges ilyennel fájdalmat okozni a másiknak? Nagyon szeretem a barátomat, de nem vagyok biztos abban, hogy szerelmes vagyok, úgyhogy gondolom nem is vagyok igazán az, de nagyon szeretem és nagyon intim a kapcsolatunk.

2016. júl. 28. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"de nagyon szeretem " EZT mond el neki.


Ezt mond el neki és az, hogy szerelmes vagy-e vagy nem az már tök lényegtelen, nem is érdemes elmondani, tovább ragozni a kérdést.

2016. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb azt talald ki hogy mit jelent neked a szerelem.


Ha a szerelem alatt a "rozsaszin kod"-ot erted ami a kapcsolat eljen van, az mindig elmulik, ez termeszetes dolog. Az evolucio trukkje hogy fennmaradjon a faj. (utana olvashatsz :)

2016. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2-esnél a pont. Próbáld meg megfogalmazni, hogy mit jelent neked a szerelem, és pontosan mi az, ami a kapcsolatból hiányzik, vagy hiányzik-e egyáltalán valami. Nem szabad a szerelemre fogni ezt, hanem konkrét dolgok kellenek.
2016. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) tök jó dolgokat írtatok. az a gond, hogy én sem tudom pontosan mi az érett felnőtt szerelem. eddig szerelmes mindig csak első látásra lettem, arra azt mondják, hogy az csak fellángolás. ez most valami sokkal mélyebb és szebb dolog, mint az eddigiek. lehet, ez is az, csak most más :)
2016. júl. 28. 12:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg, hogy szereted. Ez számít.

A szerelem múlandó, olyakor újra fellángol, de nem áll fenn állandóan.


A kapcsolatotok elején érezted, hogy szerelmes vagy belé?


Ha viszont nagyon fontos neked, hogy szerelmet is érezz, akkor próbáljátok meg együtt valahogy feltüzelni a kapcsolatotokat....

2016. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem szólók is mondták. Maga a szerelem a lilaköd érzés, amit szerelemnek hívnak, az minden esetben elmúlik. (egysuer olvastam egy ilyet, h ezt az állapotot max két évig lehet fenntartani, utána elfogynak az agyból azok a hormonok, amik ezért felétek) Az a lényeg, h ha ez a "szerelem" elmúlik, akkor mi veszi át a helyét. És ha igaz az amit írtál, h nagyon szereted, és ez egy mély dolog, akkor ennek nagyon kell örülni, és eszedbe ne jusson szakítani ezért, mert lehet h ilyen többet nem lesz az életedben!
2016. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szép dolog az őszinteség, de nem mindig helyénvaló.
2016. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! nagyon hasznosak. csak egyszerűen furdal a lelkiismeret. mindenhol máshol azt írják, hogy a másiknak joga van tudni, hogy mi a helyzet. és azért ebben is van valami. a barátom szokta mondani, hogy ő szerelmes belém, én viszont mindig csak annyit mondok, hogy imádom és hogy nagyon szeretem. valahogy nagyon hiányzik ez az érzés, de nagyon hülye lennék, ha emiatt dobnám a kapcsolatot azt hiszem...
2016. júl. 31. 18:52
 9/9 A kérdező kommentje:
Es mindenhol azt hallom hogy ha az elejen nincs meg a langolas akkor kesobb bajok lesznek es banni fogom majd... Borzasztoan nyomaszt ez a dolog. Nem tudom ilyenkor mit kellene tennem. Egyebkent tokeletesen figyelmes, gondoskodo, nem is kivanhatnek jobbat.. :(
2016. júl. 31. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!