Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy korkülönbséggel milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbséggel milyen a párkapcsolatotok? Mik a konfliktusok?

Figyelt kérdés
mondjuk 15-20év külöbség. Milyen gondok, örömök vannak a kapcsolatotokban, vagy milyen hosszútávúnak látjátok a jövőtöket?

2016. júl. 30. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Én még 17-18 évesen megismerkedtem egy akkor már 26 éves illetővel. Én szép lassan felnőttem, ő ugyanolyan gyerekes maradt. Nem voltunk együtt, és mai napig sem vagyunk. Én pont a tipikus példa ellentettje vagyok. De egy szó mint száz.... Sokaknak sikerült nagy korkülönbséggel egy 40 és több éves kapcsolatot/házasságot kialakítani, de egyébként szerintem érdemes körültekintően megismerni az illetőt előtte...

Konfliktus:

Éretlen, és ha majd felnő, lehet teljesen másra fog vágyni. Vagy éppen hogy te fogsz másra vágyni mivel, még ilyenkor változó korban van mind szellemileg, mind testileg.


Szülők/Család!!! Sok a konzervatív ellenvélemény.


Ő most éli azt a kort amikor tapasztalni szeretne, és nem éppen megállapodni meg családot alapítani 5 éven belül...


Hamis illúziók: Szerető, aki majd ragaszkodni fog a másik szeretőhöz, csak mert az érettebb gondolkodású. Az érettebb fél mindent megad majd neki, amit egy másik fiatal nem tudna.


Látok abban valami normálistól eltérőt, hogy pl. egy érett férfi nem akar egy nagyjából korban hozzá illő nőt keresni. Nem lehet, hogy azért keresel fiatalabb partnert, mert te is egy nagy tini vagy még?

2016. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem pont hogy egy 40es pasi tetszik.Én 25 vagyok.
2016. júl. 30. 20:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Aha hát ez az eset más. Már mindketten kiforrott személyiségek vagytok. REMÉLHETŐLEG. Azért ne rohanj :) Próbáld meg minél jobban megismerni.
2016. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az a baj már nincs lehetőségem. Neki már van barátnője valszeg. Vagy kufircolgat másokkal, hiába irta h mennyire szeret engem férfiból van,és tudom h kell neki a szex. Nincs ezzel gond,csak mondtam h akkor ne titkolja.

Azt mondta nem akar csak a barátom lenni,mert mindent akart velem. Tönkretettem az álmait.

Hát igazából már úgy érzem nem is hiányzok neki és ő jól elvan más nők társaságában,mindig is mondogattam neki h csak a fiatalságom kellett neki. Meg attól is féltem h összejön mással,hát igy is lett.

2016. júl. 30. 20:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Figyelj... Tudom, hogy nagyon rosszul fog érinteni amit mondok. Az olvasottak alapján, semmi keresni valód nála. Ennél sokkal odaadóbb társra vágyj. :) Ne add lejjebb az igényeidet. Fiatal vagy, menj tovább, mert te még szerencsés vagy és megteheted. Ő már elszúrta. 40 évesen össze vissza csajozik...
2016. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem érintett rosszul. Igazából akkor lennék boldog ha látnám h rosszul érzi magát. Tudom csúnya dolog de akkor megnyugodnák. Hiszen vegye csak észre h kit veszített el, aki nagyon szerette.

Csak sajnos most ezt nem érzem, és azóta szexuális életem is szörnyű volt, hiszen belegondoltam mindig h megcsal. Idézőjelben.. Hiszen nem jártunk..

2016. júl. 30. 20:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez valahol természetes gondolat így első meggondolásra. Másodikra az lenne a jó, ha észrevennéd, hogy neki az épp elég nagy szenvedés lesz, ha nem lesz egy szerető társa és soha nem fogja azt megtapasztalni, amit majd te fogsz ha végre itt hagyod ezt a tuskót... :) Szerintem az a legjobb, ha megszakítassz vele minden kapcsolatot, facebookon, mindenhol. Vagy csak tedd féltékennyé aztán lépj le szépen. Egy idővel el fogod felejteni. De az is jó megoldás ha elkezdesz ismerkedni másokkal is. Van az a mondás, hogy lovat szőrével. Bárki aki érdeklődik majd irántad őszintén, elfogja veled felejtetni azt a barmot.
2016. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nalunk 12 ev van az o javara. Csaladalapitasban megegyeztunk hogy 2-3 even belul az meg neki sem keso en meg amugy is szerettem volna fiatalon szulni. De egyebkent o elegge gyerekes szoval nincs befeszulve...

23/N, 36/F

2016. júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7-es. De mi van ha ő azzal a másik nővel boldog és engem meg elfelejt? Azt mondta örökre fog értem küzdeni.
2016. júl. 30. 23:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem hinnék neki... akkor csak veled lenne
2016. júl. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!