Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 15-20év korkülönbséggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-20év korkülönbséggel lévők. Mióta vagytok együtt vagy ha szakítottatok találtatok magatoknak jobb párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Ilyen korkülönbséggel mit jósoltatok a kapcsolatnak mi lett belőle? Milyen akadályoktól féltetek a kapcsi elején? Pl. hogy az idősebb félnek volt családja.

Vagy ha vége mi miatt lett vége? Én félnék, hogy egy ilyen kapcsi hosszú távon nem müködne.

Vagy pl. ha a férfi az idősebb talált magának korához illő párt akivel boldog?


Különleges szerelemnek éreztétek a tiéteket?



2016. júl. 26. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ugyanazon a napon születnél a szerelmeddel, akkor sem vagy nagyobb biztonságban a feltett kérdéseidet illetően.


Az ellaposodás, a kísértések, a napi "küzdés" ugyanúgy elemei minden párkapcsolatnak.

2016. júl. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1.! Csak egy érett férfi, azon túl hogy sokkal jobban néz ki mint a mai kefefejű 50 kilós nyikhajok, még értelmes is.
2016. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
13 évig voltam egyutt 19 evvel idosebb ffival. Nem mukodott mert nem volt semmi kozos bennunk ahogy telt az ido ugy lett erosebben erezheto a korkulonbseg.
2016. júl. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17 év van köztünk. 8 éve vagyunk együtt. A korkülönbséggel sosem volt probléma.
2016. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

19ev van közöttünk, 5eve élünk együtt, most születik a második babank.

Ő Ikrek, ahogy én is, irtó sármos, minimum mínusz 10ev!

Figyelmes, ahogyan én is vele, imádjuk egymást és én hiszem h addig tart míg a halál el nem....


Szerintem sem a korkülönbségen múlik, de tény, h a korombeliek többsége a mostani világban valóban céltalan és nem tudtam komoly kapcsolatba kerülni velük.


Egy altagos 30eves "lány",műcici és műköröm nélkül

2018. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

6-7 ev korkulombseg de erzodik sajnos.

Mindig faradt , alunna stb stb. Jobb a fiatal eleteros fitt ferfi.

2018. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!