Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem kezdenétek el gyanakodni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kezdenétek el gyanakodni, ha a pasi az első alkalom után (egy éjszakának induló) azt állítaná, hogy szerelmes? Fiúk, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Volt egy "kalandom" egy fiúval, akivel azelőtt egy héttel smároltam utána megbeszéltük, hogy mivel jól éreztük magunkat lefekszünk. Miután ez rá egy hétre megtörtént, a srác folyamatosan szerelmes üzenetekkel áraszt el, és egyfolytában bókol. Gyakorlatilag nem is lehet azóta normálisan beszélgetni vele, annyira lement nyálasba. "életem értelme" "kis szerelmem" "egyetlenem" ilyenek hangzanak el, pedig csak lefeküdtünk. Minden reggel már korán ír, és egész nap ilyenek mennek. Szerintetek ? Komolyan vehetem ezt? Tényleg belém zúgott ennyi idő alatt? Állítólag előttem egy barátnője volt, nem tudom mennyire volt komoly, de a szex is inkább romantikus volt, mint csak "na akkor b@sszunk egyet" téma.


19/F 19/L



2016. aug. 2. 13:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%
10. Írj nekem egyetlen sort, amiben hülyének nézi. Én inkább azt látom, érdeklődik, hogy igaz lehet-e, mert ő is érez vmit, csak nem akar egy nagy szavakat használó, de igazából őt szexért kihasználó pasas játékszere lenni. Nekem ez a mondat árulkodik erről: " Komolyan vehetem ezt?" ez nekem nem arról tanúskodik, hogy "Ez a hülye miért mondja ezt?"...
2016. aug. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Talán igazad van. De ha visszaolvasol, nem csak nekem jött át így a mondanivalója...
2016. aug. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%

Semmi fura nincs ebben.

1. Az orgazmus és a szerelem ugyanannak a hormonnak az "ajándéka"

2. Sehol sincs előírva az, hogy a szerelem csak apránként alakulhat ki. Van, aki olyan hatással van ránk, hogy rögtön megroggyan a láb.

3. A fiú tévedhet is. Viszonyítási alap híján az első, tavaszi lepkefing erősségű szerelmecskét is világégésként éljük meg.

Egyébként meg gyanakodni akkor kell, ha a szex előtt hallasz ilyeneket.

2016. aug. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
10%
Tanulság: hagyd abban az ilyen eredménytelen kalandokat, és vágj bele egy normális kapcsolatba hosszabb ismerkedés során. 19 évesen mondjuk nem várható ez el, ebben a korban a nők 75%-a két eurós ribizli.
2016. aug. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%

12. Most nem sértésből, de rengeteg gyk-s a saját frusztrációját vetíti ki a kérdezőre. "Az összes lánx r...c, mert nincs nőm, akkor ez is"-típus, sarkítva. Meg ugye akibe szerelmesek, de a másik (még) nem, de még vele van, akkor már k...va, bele sem gondolva abba, hogy mik a körülmények.


Itt adva van egy lány meg egy fiú, kicsit beszélgettej, csókolóztak, lefeküdtek az elmúlt hét folyamán. A lány még nem szerelmes (nyilván, mert ennyi idő alatt max. elkezdődik a szerelem, nem is ismerik egymást, nem tudják, vészhelyzetben hogy reagál egy másik, együtt sem töltöttek huzamosabb időt). A srác úgy érzi, hogy már igen. A lány, mivel ő nem ezt érzi, nem tudja hova tenni. De ugye már r...c, amiért nem viszonozza a srác egy hetes "szerelmét"... hát ha ilyen fura a hozzáállása sok embernek, mint itt pár válaszolónak, akkor nem csoda, hogy nem működnek a kapcsolatok.

2016. aug. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
5%
Utolsó, akkor szokás lefeküdni valakivel, ha már szerelmes az ember. Legalábbis normális esetben. De hagyjuk. Manapság megfordítják ezt a népek. Először dugnak fűvel-fával, aztán remélik majd a szerelembe esést. Több, mint érdekes...
2016. aug. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
a pasi nem rbanc ugye mert lefekudt a csajal 1 het utan? Jaa akkor a lany sem az! Nem vert at itt senki, senkit. Indulhat egy kalandbol szerelem, miert ne? Szerintem talalkozz a fiuval tobbet, ismerd meg es lehet o az igazi. Ne fekudj le vele egy darabig...lassuk akkor is szeret-e meg :)
2016. aug. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2016. okt. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Még túl fiatal ennyi idősen a pasik szexelnek egyet es maris szerelmesek lesznek..de csajok is ilyenek.Ez nem ciki saja ezt kiölik belölük az olyan nők mint te :)
2019. szept. 28. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!