Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fiúk miért szeretik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért szeretik az alacsony lányokat?

Figyelt kérdés
2016. aug. 4. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Én nem csak az alacsonyakat szeretem.


Amúgy nem tudom, de ez valami hülyeség nálam, hogy a hobbit magasságú lányokat szeretem. :D

2016. aug. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Csak kérdeztem mert a fiúknak nagyon bejövök, mindenki mondja, hogy aranyos vagyok, stb.
2016. aug. 4. 19:46
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem cukik nekem is ők az eseteim de attól még van olyan magasabb lány is aki bejön
2016. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Ez az én szerencsém a mai 180 centis lányok mellett. :) Szerintem lehet jobban azt érzik vigyázniuk kell ránk és sokszor a magas lányok nem olyan formásak, mint az alacsonyabbak.
2016. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Hat nem egy olyan magas lanyt ismerek akiknek olyan idomai vannak h csak na koztuk nem tagadom en se szegyellem a testem sot;)
2016. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Ha amúgy a többi tulajdonság terén megfelel nekem egy lány, akkor magasról leszarom, hogy milyen magas.
2016. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Es miert pontoztok le?!szerintem nem csak az alacsony lanyok a formasok mar bocs tudjatok van elet rajtuk kivul ott vannak az altalatok "zsirafnak"nevezett szuper sexi,dogos magas nok akik ugyanugy szepek,kedvesek es bajosak.
2016. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!