Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy spanyol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy spanyol fiúba, hosszú igazából, a többi lent?

Figyelt kérdés
Szóval neten ismerkedtem meg vele, izzott köztünk már írásban is a hangulat, rá egy hétre találkoztunk is és igazából meg is történt a dolog, annyira szenvedélyes volt az egész hogy ilyet még sosem éreztem, nálam aludt utána. Mikor pár nap múlva megint találkoztunk akkor megbeszéltük, hogy legyen ez a dolog exkluzív, ne feküdjünk le másokkal, ezt ő vetette fel. De mivel rá egy hónapra elutazott haza, két hónapra így azt is megbeszéltük, hogy ez most nem egy párkapcsolat. Azt a maradék egy hónapot tulajdonképp együtt töltöttük, buliztunk, beszélgettünk, eljártunk kajálni mindenfelé, nagyon jó volt vele. Mindig felhozta, hogy nagyon tetszek neki és ezért nagyon szomorú amiért el kell mennie. Bemutatott a barátainak, kézenfogva sétálgattunk stb. Nem csak az elutazása miatt volt ez egyébként, hogy nem jöttünk össze, hanem mert neki is volt egy hosszú kapcsolata, aminek egy éve lett vége, nem beszél róla, de úgy tűnik nagyon megviselte és azután csak felszedegetett mindig lányokat, semmi komoly. Nekem azt mondta, hogy ilyet már rég nem érzett mint velem, és hogy ez teljesen más, és hogy kialakult valami kettőnk között, de ő elmegy, stb... Nagyon szomorú volt a búcsúnk, igazából kicsit furára is sikerült, mert ő próbálta lazán csinálni, de közben azért mondta, hogy amikor nagyon megkedvel valakit akkor hajlamos érzelmileg lezárni és kihátrálni, ezt csinálta velem a végén.Köszi ha eddig elolvastátok, tudom, hogy lehet unalmas. Szeptemberben jön vissza, egy félévig biztosan marad. Szerintetek van ennek az egésznek jövője azok alapján amiket mondott/csinált? Szerintetek el tudunk jutni oda, hogy azt akarja hogy a barátnője legyek? Mert nem tudom, hogy mennyire játszott bele ebbe a volt kapcsolata és mennyire az hogy elutazott. Köszi

2016. júl. 13. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát a "magyarországi helytartója" címet most te birtoklod de ha azt hiszed, hogy most nem boldog más karjaiban akkor betegesen naiv vagy
2016. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
89%

Én nem gondolok ennek az egészne jövőt. Nekem volt egy ismerősöm, akinek a barátnője török volt, de nem lényeg. Az a helyzet, hogy ők nyitott kapcsolatban éltek tovább, mármint nem jártak.

Szerintem nincs ennek jövője, és ez a "már rég nem éreztem ugyan így" duma nagyon felszínes. Ilyet bárkinek ondhat az ember.

Szerintem ne jöjjetek össze, mert a te érzéseid bánják.

2016. júl. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom hogy ami tul szep az nem igaz...sajnos. En no vagyok, es eleg odaado tipus es ha megismernek valakit aki irant igy erzenek, tuti nem hagynam ott fel evig, valamit biztos kitalalnek. Persze lehet igazat mond es oszinten igy erez, de azt javaslom ne eldd bele magad tulsagosan, nehogy nagyot csalodj. Emellett szerintem tartsd nyitva a szemed, nehogy elsetaljon melletted egy ferfi aki ugy mond ilyeneket, hogy nem megy sehova.
2016. júl. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Vigyázz a spanyolokkal, nagyon szépen tudnak beszélni, miközben a szavak mögött nincsenek tettek. Éltem kint fél évig, tudom milyenek. Nem vetik meg a félrelépést. Nem azt mondom, hogy az összes ilyen, csak azt, hogy járj nyitott szemmel és ne higgy el mindent, amit mondanak.
2016. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
FAKE!!
2016. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél naiv. A spanyolok tudják a legjobban lebeszélni a bugyit a lányokról. Ez a lezárom, meg eltávolodok és érzelmileg sérült vagyok az előző kapcsolat miatt dolog, eléggé átlátszó. Felejtsd el, mert nem lehet rá alapozni.
2016. júl. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ket ember komolyan gondolja, akkor van ertelme, tapasztalatbol mondom, mert az kapcsolat, de te csak egy exkluziv uritolyuk vagy neki, nem a parja, a szerelme, akire elvez varni es aki miatt repjegyre kuporgatna csakhogy vegre lathasson. Ez az irasodbol vilagos.
2016. júl. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Számomra túl átlátszó ez az egész. "ilyet már rég nem érzett", "nagyon megviselte az előző kapcsolata" etc. Az, hogy mennyire játszott veled benne van az írásodban is, megválaszoltad saját magad kérdését: felszedegetett mindig lányokat.

Ha annyira komolyan gondolná akkor nem hiszem, hogy ezt az orrodra kötötte volna.

A spanyolok 2 perc alatt lebeszélik rólad a bugyit!

Az, hogy az első találkán lefeküdtél vele, a bizonyíték a "kapcsolatotok" minősítésére. Ha valakivel jól kijövök és elutazik akkor is tartom vele a kapcsolatot, van internet, skype etc és nem azt mondja majd szeptemberben jövök.

Nem tudom hány éves vagy, de ha nálad aludt akkor valószínű nem a szülőkkel élsz már, ergo felnőtt nő vagy aki túl NAIV, akit jól átvertek!

2016. júl. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, még ha nem is biztatóak:) Igazából nem vagyok naiv, nem hiszek el neki mindent, amit mond, intelligens lány vagyok szerintem, nem bízom benne vakon. Minden ami történt nem azért történt mert 'játszottak velem' hanem mert én is és ő is kölcsönösen akartuk ezt és boldoggá tett minket. A tetteiből viszont azt gondolom, hogy tényleg van abban valami, amit mond, őszintén úgy kezelt mint eddig még senki, minden igényemet leste, tőlem is csak akkor ment el mindig, amikor már mondtam neki, hogy most már azért jó lenne, magától nem akart. Ha én voltam nála, mindig kérlelt hogy maradjak még. Ha csak a szex miatt lett volna velem, akkor nem hiszem hogy napokat töltöttünk volna együtt, szex nélkül, legtöbbször csak összebújva. Persze lehet, hogy tényleg csak játszott. Azt tudom, hogy ha visszajön mindenképp szeretne találkozni. A sztorihoz hozzátartozik még az is, hogy őszintén Tinderen ismertem meg, így egyikünk sem úgy indult neki, hogy ebből lesz akármi is, és amikor úgy éreztük, hogy ez most azért több, mint egy 'dugás' meg elkezdtünk érzéseket tpálálni egymás iránt, akkor valahol mindketten meghátráltunk kicsit. Ő 23 éves egyébként, én 22 vagyok, a nyarat a családjával tölti, ezért nem találkozunk, másrészt egy hónapnyi ismertség után nem is várnám el, hogy meglátogasson és én sem látogatnám meg. A kérdés az, hogy ti találkoznátok vele a helyemben mikor visszajön?
2016. júl. 14. 18:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha azt mondja ,hogy intelligens vagy ,akkor tényleg az vagy.


Ha azt írom/mondom egy lánynak ,hogy "okos" akkor nem biztos ,hogy úgy gondolom. Volt már ,hogy full hülye csajoknak írtam/mondtam azt ,hogy "okosak" ,közbe sík hülyék.


De ,ha azt írta ,hogy intelligensnek tart nagy bizonnyal tényleg annak tart ,de más a gondolkodásunk...


Amúgy döntsd el te ,hogy ennek van e jövője ,vagy sem.

2016. júl. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!