Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti nem undorodtok egy "átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem undorodtok egy "átlagos" kapcsolattól? És egy átlagos életszinvonaltól?

Figyelt kérdés
2016. aug. 6. 10:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

nem értem, hogy szeretnéd felhasználni ezt a kérdést az életed alakítására.


nekem sem átlagosak a kapcsolataim. viszont így is prímán meg lehet szívni, nincs garancia semmire.


egyébként teszek érte, hogy jól nézzek ki, és az is számít, hogy vonzódjak ahhoz, akivel vagyok. hogy nyitott legyen és érdeklődő. hogy változatosan éljünk.


az átlagosodás egyébként elkerülhetetlen pár szempontból. mikor már sokszor csinálod ugyanazt, nem hat rád az újdonság erejével, pl. együtt ébredni. de azért sok minden múlik rajtunk.


a virág meg jó és az udvariasság is, csak nem kell dramatizálni.

2016. aug. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mit kene tenni? Egybol felesegul venni? Mi az atlag? Udvarlas csok szex szerelem hazassag gyerekek veszekedes valas...ezaz elet renje. Higyan tudnad el kerulni? Minden honapba uj pasi..ne szulj gyereket ne hazasodj halj meg egyedul a macskaiddal. Halalos agyadon agyj halat hogy nem voltal atlagos es most nem ull melletted senki csak a macskad aki elbucsuzik de biztos sok kalandos emleked van ha meg emlekszel a felere is.
2016. aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Két előnytelen külsejű ember is képes óriásit alakítani, szóval erre ne vegyél mérget. :)


És szerintem amúgy az átlagon feletti kinézetű és nívón élő nagyvilági pároknál is bekövetkezhet az elhidegülés vagy a kapcsolat ellaposodása. Hasonlóan megcsalhatják a másikat, extra környezetben.


Lásd medencetakarító, kertészfiú, szexi titkárnő esetei Beverly Hillsben.

2016. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Te lehet,hogy szep vagy kulsoleg elonyos adottsagokkal rendelkezel,viszont embersegbol nem h atlagos,hanem ink. joval azalatti ertekekkel.Igy mar megertem ez a kerdes miert kerdes :)
2016. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Rohadjak meg, ha értem!
2016. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet Kérdező, hogy alakult az életed?
2022. máj. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!