Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hasonló ember hasnolót vonz -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonló ember hasnolót vonz - szerintetek ez mire érvényes?

Figyelt kérdés

A két ember tulajdonságára, vagy a közös érdeklődési körükre?

Szerintetek melyik a fontosabb, például az, ha két embernek hasonló a személyisége, de nincs (vagy van, de nem sok) közös hobbi, vagy szinte teljesen megegyező érdeklődési kör, hobbi, de két teljesen más személyiség? Vagy egyik se jó? :) És mi a helyzet az ellentéttel, mert ilyen mondás is van. Szerintetek az ellentét miben előnyösebb - a tulajdonság vagy a hobbik terén?

Köszi a választ!


2016. aug. 9. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem két hasonló hosszabb távon jobban kijön egymással, mint két ellentétes személyiség. Eleinte lehet, h izgalmasabb a két ellentétes egyéniség esete, de hosszú távon egymás idegeire mennek. Tapasztalat
2016. aug. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azok a kapcsolatok jók, ahol nincsenek kibékíthetetlen ellentétek a felek között, az ellentétek vagy semlegesek egymásnak vagy segítik, kiegészítik egymást, a lényeges dolgokban pedig hasonlók.

Pl. gyerekvállalás tekintetében semmiképp sem jó, ha egyik fél mindenképp akar gyereket, a másik pedig soha nem szeretne. Ez egy rendszerint kibékíthetetlen ellentét. Nagyon ritkán fordul elő, hogy mégis közös nevezőre tudnak jutni, ha mindketten egyébként makacsul ragaszkodnak a saját álláspontjukhoz. De például egymást támogató ellentét a magasságbeli eltérés. Vagy ott vannak egyik kollégámék, akik szeretnek utazni, de szervezni a pasi utál, cipekedni viszont nem okoz neki gondot, a nő meg nagyon szeret intézkedni, de cipekedni nem bír, az utazási vágy megvan mindkettőjükben, a nő megszervezi, a pasi a cipekedésben vállal nagyobb részt.

2016. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább hasonlóak legyenek mindenben.Max kisebb eltérés lehet akkor egészítik ki egymást.
2016. aug. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A párommal szinte mindenben egyezzünk! Es én imádom ezt! Az exemmel semmi közös témánk nem volt szinte! A jelenlegi párommal nagyon sokat beszélgetek mert szinte egy az érdeklődési körünk! Szóval szerintem jobban működik az ha sok a közös bennetek :)
2016. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!