Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Catbad kérdése:

Szerintetek minden ember esetében érvényes ez a közmondás:, , minden zsák megtalálja a foltját´´?

Figyelt kérdés

26 múltam, nincs barátnőm, viszont nagyon szeretném már ha lenne. Nem azért, hogy mások felnézzenek rám - mint néhány ember állítása szerint - hanem egyszerűen csak nagyon magányos vagyok.Már hosszú ideje ezen filózok,nem tudom az okát, miért nincs. Mondjuk az igaz, hogy nem vagyok túl szép, se attraktív, a pénzről nem is beszélve, mivel még egyetemre járok. Ahogy telnek - múlnak az évek, egyre magányosabb vagyok.

Kérlek segítsetek válaszaitokkal, amiket előre is nagyon köszönök.


2014. jan. 19. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindegyikében.
2014. jan. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen! Előbb-utóbb mindenkire rátalál a Ő!
2014. jan. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a lelkitárs fogalmában,abban viszont igen,hogy igenis minden emberhez passzol egy másik ember annyira,hogy simán összeillenek,és vonzzák egymást,mint a mágnes.Ilyen ember nem sok van az életünkben,maximum egy,vagy kettő,éppen ezért kell őket megbecsülni,és ha lehet,megtartani.Persze észrevenni őket sem könnyű feladat.Fontos,hogy láss,ne csak nézz!Fontos,hogy közeledj az emebrek felé,kommunikálj.
2014. jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a lelkitárs fogalmában,abban viszont igen,hogy igenis minden emberhez passzol egy másik ember annyira,hogy simán összeillenek,és vonzzák egymást,mint a mágnes.Ilyen ember nem sok van az életünkben,maximum egy,vagy kettő,éppen ezért kell őket megbecsülni,és ha lehet,megtartani.Persze észrevenni őket sem könnyű feladat.Fontos,hogy láss,ne csak nézz!Fontos,hogy közeledj az emberek felé,kommunikálj.
2014. jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj..:D Az ex barátnőm és a mostani pasija esetét juttatod eszembe.. Szőrén szálán megtalálta zsák a foltját, most legalább a két aljas tróger nem másokat hülyít, mérgez a hazugságaival, hanem egymást.. :D
2014. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fő probléma a kérdésed alapján ott van, hogy te azt hiszed, hogy elég ha jól nézel ki és van pénzed. Nos, bizonyos ri...bancoknál tényleg ez a nyerő, de ha normális lányt akarsz, akkor nem árt, ha belsőre értékes vagy... de ha így gondolkodsz a világról, akkor nem sok esélyt látok erre.
2014. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érvényes ez minden ember esetében.Itt vagyok rá jó ellenpélda,még nem volt soha kapcsolatom és csók sem volt még az életemben.Ismerem az érzésed,és hasonlókat gondolok én is,azonban én is azt tudom mondani és tenni,hogy járj el néha ide-oda,buliba 1-2 helyre.Én is ezt csinálom,és ott próbálj meg ismerkedni. :)

22/F

2014. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Harapós Sárkánynak van igaza és igen, minden ember megtalálja a párját. Nyitottnak kell lenni.
2014. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!