Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezektől függetlenül bízhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezektől függetlenül bízhatok benne?

Figyelt kérdés

Alapjáraton nagyon elővigyázatos vagyok, nagyon megválogatom, hogy milyen embereket engedek a közelembe.

Nos, megismertem egy srácot, aki szimpatikusnak tűnt és egy ideje randizunk. Egy kedves, romantikus, megbízhaó embernek ismertem meg. Viszont kiderült róla még pár dolog, amiket örültem, hogy elmondott, de elgondolkodtatott.

Mondta, hogy eddig csak vagy szexkapcsolatai voltak vagy prostikkal volt, mert neki egyszerűen így volt kényelmes és nem is akart kapcsolatot.

Valahogy ez most egy kicsit elbizonytalanított, és nem tudom, hogy megbízhatok-e benne.


(Ps 19 vagyok, ő 21)


2016. aug. 10. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Hát... nálam már ott kiesett volna, hogy rendszeresen járt prostikhoz. Egyrészt elvi okból (képes kihasználni egy nő testét pénzért), másrészt mert aggódnék, hogy mit lehet tőle elkapni. (És nem érdekel, hány szűrővizsgálaton esik át egy prosti, az alkalmi kapcsolatai biztos nem járkálnak havonta szűrésre.)


De ha neked ez nem vette el a kedvedet, akkor egy jó hosszú járást javaslok, mielőtt ágyba bújtok. Ez alatt meg tudod ismerni, hogy tényleg milyen ember, és ha csak szexet akar, le fog lécelni, mert nem fog feleslegesen ennyi energiát belefektetni.

Pár randi erejéig könnyű más arcot mutatni, de hosszú távon ki fog derülni, milyen valójában.

2016. aug. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magyarán nem volt része még olyan kapcsolatban ami törődést, oda figyelést igényelt volna az ő részéről a nő felé. Jogosan bizonytalanodtál el. Nagyjából tudom javasolni mint az első válaszoló.
2016. aug. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!